banner

Nápověda

Jak vložit inzerát

Vložit inzerát můžete vyplněním formuláře zde. Po vyplnění a odeslání formuláře přijde neregistrovanému uživateli e-mail s odkazem přes který ověří svou e-mailovou adresu. Tím se začne inzerát zobrazovat. Doporučujeme k inzerátu vkládat reálné fotografie, zvýšíte tím šanci, že zboží prodáte.

TIP: máte-li Facebook, Twitter, Google Plus, sdílejte s přáteli svů inzerát. Často se zájemce najde i v okolí. Pro kupujícího je okruh jeho známých také mnohem důvěryhodnější prodejce.

Cena inzerátu

Vložení inzerátu je zdarma. Je jedno zda je inzerát soukromý či nikoliv. K inzerátu je možné také zdarma vložit až 10 fotografií.

Jak správně inzerovat

Pokud vkládáte inzerát, je dobré nezapomenout na podstatné věci. Pro kupujícího jsou velmi podstatné - cena, stav, vzhledy, přesný popis. Nezapomeňte tedy na něco podstatného a snažte se vložit co možná nejlepší fotografie Vámi prodávaného zboží.

Podmínky používání služby

Zjednodušeně řečeno je povoleno vše co je běžné i jinde, nechceme zbytečně někoho omezovat.Pokud máte pochyby nebo si chcete být jisti, přečtěte si celé podmínky používání serveru.

Chcete nás kontaktovat?

Nalezli jste nějakou chybu, chcete se na něco zeptat nebo nás kontaktovat z jiného důvodu? Napište na email.