banner

Certifikáty

Norton Safe Web

Certifikát "Norton Safe Web" uděluje společnost Symantec Corporation prostřednictvím své služby Norton, známé především jako antivirus do osobních počítačů, webům, u kterých nenašla při analýze přítomnost problémů s bezpečností a zabezpečením. Výsledek analýzy je možné zobrazit přimo na webu služby

Open Website Reputation

Tento certifikát je udělován společností Open Website Reputation při splnění několika bezpečnostních a jiných kriterií. Jedním z nich je např. právě certifikace Norton Safe Web. Web je dále kontrolován v několika black listech - seznamech podezřelých stránek. Výsledek hodnocení je na webu služby.

WebGuard Secured

Služba WebGuard zjišťuje a ověřuje, zda web neobsahuje chyby, kterých by mohli využít např. hackeři, kteří by se tak dostali k citlivým údajům uživatelů. Výsledek analýzy je přímo na webu služby Web Guard.

McAfee SECURE Trustmark

Podobně jako Norton je značka "McAfee" spojována především s antivirovými programy pro osobní počítače. Jedná se však o komplexní službu ochrany a zabezpečení. Výsledek analýzy je k nahlédnutí na webu služby.

Comodo Web Inspector

Web Inspector je služba společnosti Comodo. Ta je známá svým poskytováním internetového zabezpečení (rozšíření pro webový prohlížeč, SSL certifikáty atd.). Web Inspector sleduje především přítomnost Malware na webu, dále pak zda web není umístěn v black listech apod. Výsledek analýzy je k nahlédnutí na webu služby.