banner

Inzerát byl 20.6.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Krusell pouzdro vodotěsné SEaLABox 3XL - Samsung Galaxy S III, HTC One X, Sony Xperia S (červená), r

23:46 19.6.2014 | Praha | prohlédnuto 289x

Unikátní vodotěsné pouzdro od renomované značky Krusell.Krusell SEaLABox získalo ocenění v kategorii sportovní příslušenství roku 2012 na veletrhu v Moskvě .

Pouzdro Krusell SEaLABox je navrženo pro focení a natáčení videa mobilním telefonem ve vodě a u vody. Užijte si s ním léto a foťte a točte u moře a v moři, u bazénu a v bazénu úplně bez obav! Můžete v něm váš mobil bez obav potopit, aniž by se mu něco stalo. Splňuje totiž standard IPX7, což znamená, že zaručuje třicetiminutovou vodotěsnost v hloubce jednoho metru. Toto pouzdro od Švédského výrobce je z velmi kvalitního materiálu, který vydrží i v extrémních podmínkách. Se SEaLABoxem svůj přístroj můžete stále používat. Není problém s ním uskutečnit hovor, psát SMS, surfovat či fotit a nahrávat videa. V balení se také nachází praktická šňůrka pro pověšení na krk.Toto pouzdro chrání telefon proti vodě, vlhkosti, prachu a bahnu

Vlastnosti:
-ideální pro focení nebo filmování ve vodě
-splňuje standard IPX7 - vodotěsnost 30 minut v hloubce do 1m
-gumové pouzdro je v pevném plastovém rámečku. Z toho důvodu je neroztažitelné a nelze používat boční tlačítka na mobilním telefonu.
-vhodné pro vodáky pro pojištění ochrany telefonu
-kvůli matnému čelnímu panelu použití mimo vodu příliš nedoporučujeme

Vnitřní rozměry pouzdra: 139x73x16mm
-Barva: červenáDOŽIVOTNÍ ZÁRUKA: na tento výrobek Vám Krusell poskytuje "doživotní záruku .{target:_blank}":http://www.krusell.cz/dozivotni-zaruka.html !… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 399 Kč