banner

Inzerát byl 24.8.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Samsung GALAXY Gear 2 Neo, R381, černé, rozbaleno, záruka 24 měsíců SM-R3810ZKAXEZ

16:53 6.8.2014 | Praha | prohlédnuto 379x

Odlehčená verze chytrých hodinek GALAXY Gear 2, která nabízí vše podstatné za příjemnou cenu.Zařízení má lehkou konstrukci s kvalitní povrchovou úpravou, která odpovídá moderním trendům. Samozřejmostí je několik barevných variant: černá, šedá, oranžová.

S chytrými hodinkami Gear 2 Neo můžete přijmout nebo ztišit příchozí hovory, zprávy a nastavit si dle vlastní preference různé způsoby upozornění. Podobně lze nastavit pozadí domovské obrazovky, vzhled hodin i používané písmo.

Nově jsou hodinky vybaveny infračerveným portem, pomocí kterého můžete ovládat třeba televizor nebo rádio (prostřednictvím aplikace WatchON Remote). Přímo v hodinkách je navíc k dispozici i vestavěný hudební přehrávač s možností připojení bezdrátových sluchátek, takže není problém zapomenout svůj chytrý telefon doma a přesto si vychutnat oblíbenou hudbu.

Zařízení dále nabízí funkci osobního fitness trenéra, která uživateli umožňuje upravit si svůj vlastní režim cvičení, sledovat tepovou frekvenci a zlepšovat si celkovou kondici.Vlastnosti:
- Displej: 1,63 palců (41,4 mm) Super AMOLED (320 x 320)
- Procesor: Dvou-jádrový procesor, 2 x 1,0 GHz
- Paměť: 4 GB, RAM 512 MB
- Operační systém: Platforma založená na operačním systému Tizen
- Funkce pro fitness: Senzor pro snímání tepu, krokoměr, cvičení, samostatné režimy pro běh a chůzi, doprovodné režimy pro cyklistiku a pěší turistiku, spánek a stres (ke stažení)
- Funkce: Hudební přehrávač s bezdrátovými sluchátky a reproduktory, WatchON Remote (dálkové ovládání pomocí senzoru IrLED), Volání přes Bluetooth, oznámení (SMS, e-mail, aplikace) ovladač médií, plánovač, Smart Relay, S Voice, stopky, časovač, počasí,
- Vyměnitelný řemínek
- Stupeň krytí: Certifikace odolnosti vůči prachu a vodě IP 67, omezení hlučnosti
- Obsažené aplikace: Banjo, BMW, CNN, Conde Nast, Expedia, eBay, Evernote, Feedly, GARMIN, Glympse, GM (Onstar 4GLTE), iControl, Line, Path, Paypal, RUNTASTIC, Volkswagen, Weather Channel, Under Armour (Map my fitness)
- Konektivita: Bluetooth® v4.0 LE, IrLED
- Senzory: Akcelerometr, gyroskop, srdeční tep
- Rozměry: 37,9 x 58,8 x 10,0 mm
- Hmotnost: 55 g
- Baterie: Li-ion, 300 mAh
- Výdrž: Standardní výdrž 2 až 3 dny, při menším využívání až 6 dní… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 4 890 Kč