banner

Inzerát byl 6.11.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Cookoo watch - Bluetooth 4.0 hodinky pro iOS bílé - pouze rozbaleno, záruka 24 měsíců

23:05 13.10.2014 | Praha | prohlédnuto 448x

Zůstaňte připojeni kdykoli a kdekoli s hodinkami COOKOO, skvělým rozšířením pro správu vašeho telefonu nebo tabletu zařízení.Kompatibilní zařízení naleznete v tomto odkazuVýrobce uvádí, že baterie která ovládá analogový strojek ručiček by měla vydržet 3 roky. Baterie která má na starosti systém upozornění by měla vydržet rok, nicméně tato doba se může snížit podle počtu a frekvencí upozornění, které budou na hodinkách. Tato baterie jde velmi jednoduše vyměnit a cena se pohybuje kolem 20 Kč.


Zmeškali jste někdy hovor, protože jste neslyšeli telefon? Kontrolujete každou minutu, jestli nemáte novou SMS, mail nebo zprávu na Facebooku? COOKOO hodinky vám dají vědět přesně ve chvíli, kdy se něco stane.

Spolu s COOKOOlife app, byly tyto hodinky navrženy tak, aby vám zjednodušovali život každý den. Z tohoto důvodu jsou COOKOO hodinky designovým prvkem, který jde ruku v ruce s přehlednými ikonkami zobrazujícími informace, které potřebujete kdykoli a kdekoli. Chytré a uživatelsky přívětivé prostředí vám pomůže zůstat v obraze skrz sociální sítě a jiné aplikace.

Oficiální aplikace slouží k nastavení upozorňování na COOKOO hodinkách. Vybrat si můžete z výchozího nastavení nebo vámi jinak modifikovaného. Vyberte si na co chcete upozorňovat a jak, jestli vibrací, pípnutím anebo obojím naráz.

Hodinky poskytují notifikace na tyto akce:
- Příchozí hovory
- Zmeškané hovory
- SMS, zprávy a posty na Facebooku a Twitteru
- Upomínky v kalendáři
- Nízký stav baterie

Součástí hodinek je také uživatelsky nastavitelné tlačítko. Nastavit lze třeba na zaznamenání polohy na mapě, vzdálenou spoušť fotoaparátu telefonu nebo tabletu a dálkové ovládání hudby, nebo důležitou funkcí, hledání telefonu ...

Hlavní přednosti:
- Žádné nabíjení: Hodinky jsou napájené standardní výměnou CR2032 baterií, která vydrží velmi dlouho.
- Hledání telefonu
- Nastavení upozorňovacího módu
- Zprávy v podobě ikon na ciferníku hodinek… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 790 Kč