banner

Inzerát byl 7.11.2013 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Mobilní telefon Prestigio MultiPhone 4044 DUO černý

12:50 6.11.2013 | Rokycany | prohlédnuto 493x

Prodám úplně nový nepoužitý mobil Prestigio MultiPhone 4044 duo http://www.alza.cz/prestigio-multiphone-4044-duo-cerny-d426809.htm.Mobil byl zakoupen před 3dny pro mé oči je displey malý -4".Telefon byl pouze rozbalený.Je v záruce dva roky.Daňový doklad + záruka-přikládám.

Elegantní chytrý telefon Prestigio MultiPhone 4044 DUO kombinuje skvělý výkon, výbornou výbavu a příznivou cenu. Nadchne všechny, kteří chtějí rychlý mobilní telefon se spoustou funkcí. Uživatele požadující maximální mobilitu potěší možnost vložení dvou SIM karet. Můžete v něm mít vloženou soukromou i firemní SIM kartu najednou a jednoduše mezi nimi přepínat, aniž byste museli používat dva telefony nebo karty zdlouhavě vyměňovat.

Dvoujádrový procesor na vysoké taktovací frekvenci a výkonné grafické jádro PowerVR SGX 5. řady zajistí bezproblémový běh i velmi náročných aplikací. Těch vám bude k dispozici nepřeberné množství, jelikož je přístroj poháněn operačním systémem Google Android 4.1. Ten je navíc maximálně uživatelsky přívětivý a plný užitečných funkcí. Díky masivnímu užívání tohoto systému si do něj budete moci stáhnout tisíce aplikací - kancelářských, internetových i herních.

K internetu se snadno připojíte skrze všudypřítomné WiFi sítě a kdykoliv si tak zkontrolujete vaše oblíbené sociální sítě nebo příchozí emaily. Výhodou je i navigační modul a-GPS, který vás navede přesně k cíli. Nechybí ani integrovaný fotoaparát, jež disponuje rozlišením 8 Mpx, bleskem a automatickým zaostřováním. Fotoaparát na přední straně poté využijete například k dnes velmi oblíbeným videohovorům. Pro přenášení mápřibaleno kvalitní kožené pouzdro.

Parametry a specifikace:

Použití Chytrý telefon – Smartphone
Konstrukce Dotykový displej
Platforma Google Android
Verze operačního systému Android 4.1 (Jelly Bean)
Frekvence procesoru 1 200 MHz (1,2 GHz)
Počet jader procesoru 2×
Funkce GPS, Dual SIM
Rozlišení snímače 8 Mpx
Funkce fotoaparátu Přisvětlovací dioda

cena: 2 600 Kč