banner

Inzerát byl 9.6.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Sony SmartWatch SW2, silikonový řemínek černá, rozbaleno, záruka 24 měsíců 1275-4451

15:28 2.4.2014 | Praha | prohlédnuto 248x

Slouží jako předváděcí produkt na prodejně. Kompletní balení a záruka 2 roky.Ideální příslušenství ke každému chytrému zařízení s operačním systémem Android, to přesně jsou hodinky Sony SmartWatch 2. Skvělý nástroj, jak rozšířit požitek z Androidu a najít způsob jak jednodušeji komunikovat.Ke spojení s telefonem hodinky používají technologii Bluetooth, a to ve verzi 3.0, která je podporována funkcí NFC pro okamžité spárování.

Se SmartWatch 2 získáte okamžitě přehled, co se aktuálně děje s vaším telefonem i když je v kapse, tašce nebo kabelce. Nechte se upozornit na vše, ovládejte hudbu, zjistěte, kdo volá. Při příchozím hovoru, zprávě nebo jiném oznámení se hodinky chovají jako dálkové ovládání ke smartphonu. Samozřejmostí je i velmi diskrétní vibrování hodinek, které vás upozorní na nejnovější změnu stavů.

S hodinkami máte vše na dosah - na zápěstí. Nejnovější textové zprávy, maily, kalendář, zmeškané hovory i sociální sítě jednoduše zobrazíte na displeji, kde si je i v plné podobě můžete přečíst.

V kombinaci s Bluetooth soupravou pro telefonování a poslech hudby můžete hodinky použít i pro telefonování, aniž by byl váš telefon v dosahu.

SmartWatch 2 disponují certifikací IP57, se kterou se nemusíte bát ani stříkající vody v podobě deště. Největší předností těchto hodinek je i barevný displej s výbornou čitelností na slunci.

Hodinky jsou kompatibilní se všemi Android zařízeními s operační systémem Google Android od verze 4.0 Ice Cream Sandwich. K jejich ovládání si stačí stáhnout aplikaci do svého zařízení. Na Google Play rovněž naleznete celou paletu nástrojů, jak si práci s hodinkami a svým smartphonem ještě více zjednodušit.Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.

Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.Technické specifikace:
- Displej: Dotykový, transflective LCD 1.6 ", 220 x 176 bodů
- Rozměru: 42 x 9 x 41 mm
- Hmotnost: 122,5 g (SmartWatch 2 včetně kovového pásku)
- Certifikace IP57
- Bluetooth 3.0
- NFC
- Výdrž: až 7 dní při příležitostném používání, 3 - 4 dny při vysoké zátěži
- Kompatibilní s OS Android od verze 4.0

Aplikace:
- SmartWatch 2 prostředí
- Volání (přijmutí, odmítnutí, ztlumení, změna hlasitosti)
- Seznam hovorů
- Upozornění na nepřijaté hovory
- SMS/MMS
- E-mail
- Gmail
- Facebook
- Twitter
- Ovládání poslechu hudby
- Kalendář
- Počasí
- Další aplikace na Google Play… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 2 990 Kč