banner

Inzerát byl 10.4.2021 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám XP-PEN Star G640S, nový kus, odřený přepravní obal StarG640S mo

9:00 9.4.2021 | Praha | prohlédnuto 8x

Objevte svůj pravý tvůrčí potenciál s cenově dostupným grafickým tabletem Star G640S. Tablet disponuje různými funkcemi, které si můžete sami nastavovat a ještě více tak zlepšit pohodlí ale i efektivitu při práci. Poskytnuty vám budou například programovatelná tlačítka a celá řada různých efektů.

Nová kompatibilita, nová kapacita
XP-Pen G640S nyní podporuje připojení se zařízeními Android 6.0 a vyšší. Je kompatibilní s novou aplikací XP Drap pro kreslení kreslení a také spolupracuje s většinou hlavních softwarů třetích stran, jako jsou Medibang, Autodesk Sketchbook, Zenbrush, Artrage, Microsoft Onenote, Microsoft Word, Markers a další, a přináší vám všechny nové kreativní zážitky s extrémní přenositelnost a potenciál.

Přenosný a elegantní
Zažijte lehký a elegantní design nového G640S. S tloušťkou pouhých 9 mm je tablet ideálním partnerem na cesty, kterého snadno vložíte do své tašky. Tvořit tak vaše skvostná díla můžete kdykoli, kdy vás chytne inspirace.

Přizpůsobení na dosah ruky
Objevte 6 kulatých přizpůsobitelných klávesových zkratek umístěných přímo na dosah vašich prstů pro rychlý přístup k přizpůsobení a optimalizaci pracovního postupu. Tlačítka se dají nastavit na různé klávesové zkratky či funkce, čímž zvyšují efektivitu vaší práce.

Pravý potenciál
Díky 8192 úrovním přítlaku umí stylus vytvářet díla přesně podle vašich představ. Se stylem budete moct kreslit přirozenější a jemné tahy, dovolující vám tak odemknout pravý potenciál vašich schopností.

Vlastnosti:
- aktivní plocha 150 x 95 mm
- podpora náklonu pera
- pasivní pero
- 6 nastavitelných tlačítek

Parametry:
- model: Start G640S
- technologie: EMR (Electro Magnetic Resonance)
- rozhraní: USB
- technologie pera: pasivní (bez baterie)
- úroveň přítlaku: 8192
- rychlost odezvy: 266 RPS
- rozlišení: 5080 LPI
- tlačítka: 6 nastavitelných tlačítek

- kompatibilita: Windows / MacOS / Android

- rozměry: 212x168 mm
- hmotnost: 399 g
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 399 Kč