banner

Inzerát byl 4.3.2021 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Inskam 112 endoskop s 4,3\" displejem, sonda 8mm, duální kamera, pevný kabel o délce 5m, rozbaleno I

9:00 5.2.2021 | Praha | prohlédnuto 16x

Pomocí endoskopu/ boroskopu můžete sami snadno prozkoumávat těžko přístupná místa a uděláte si všude přesný obraz. Pevný kabel je ideální pro kontrolu poškození či koroze trubek a vedení v domě nebo automobilu. Přísvit pomocí LED diod zajišťuje optimální osvětlení.

Endoskop je ideálním řešením pro domácí kutily, modeláře a příležitostné biology, například pro prohledávání zvířecích úkrytů typu krtčích chodeb nebo ptačích budek.

Endoskop je možné používat bez nutnosti dalšího vybavení. Zabudovaná 4,3" obrazovka zajišťuje optimální pozorovací plochu.

Endoskop není vhodný pro lékařské účely.

Vlastnosti:
- kvalitní obraz
- možnost nahrávání videa
- pevný kabel

Parametry:
- průměr sondy: 8 mm
- délka sondy: 45 mm
- délka kabelu: 5 m
- obrazovka: 4,3" LCD
- rozlišení: 1920x1080
- pozorovací úhel: 70°+70°
- zaostřovací vzdálenost: 40 - 5000 mm
- provozní teplota: -20 - 60 °C
- přisvícení: bílé LED
- nástavce: magnet, zrcadlo, háček
- voděodolnost: IP67

- konektor: MicroUSB
- paměť: rozšiřitelná o MicroSD
- velikost baterie: 2600 mAh

Profesionální boroskopy / inspekční endoskopy / videoskopy /endoskopické inspekční kamery jsou přístroje určené pro prohlížení nepřístupných míst. Některé typy mají možnost pořízení digitální fotografie nebo videa. Jsou vybaveny kamerou s malým průměrem a přisvětlením na pružném nebo pevném nástavci různých délek. Délka nástavce se může pohybovat od několika desítek cm až po několik desítek metrů. Endoskopy jsou ideálním nástrojem pro nahlížení nepřístupných míst v automobilech (motorech), strojních soustrojích, stavebních konstrukcích, v potrubí i kanalizaci.

Možné použití: zkoumání vnitřků trubek (rez, poškození, znečištění, proražení), kontrola ve strojích (bojlery, turbíny), kontrola součástek automobilu (motor, převodovka, hydraulika), elektronika © Sunnysoft s.r.o.

cena: 3 383 Kč