banner

Inzerát byl 25.2.2021 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Xiaomi Mi x Wiha 8-in-1 Precision Screwdriver, sada šroubováku a 8 bitů, rozbaleno 27321 rozbaleno

9:00 4.2.2021 | Praha | prohlédnuto 20x

Xiaomi Mi x Wiha 8-in-1 Precision Screwdriver získal v roce 2019 ocenění od iF Industrie Forum Design za inovativnost produktu.
Šroubovák snadno ohromí svým kompaktním a praktickým provedením. Jednoduše přenosný, který je vždy po ruce, když je ho potřeba. Vybírat si můžete z osmi bitů s dvojitou antikorozní vrstvou a tvrdostí až 60 HRC, které nacházejí přímo uvnitř šroubováku s funkcí pop-up, kdy se na stisknutí tlačítka vysunou. Rukojeť je kromě místa na bity navíc speciálně tvarovaná pro lepší pohodlnost při práci. Součástí je také prodlužitelný nástavec pro hůře dostupná místa., který prodlouží dosah šroubováku o 105 mm umožňující tak utahovat šroubky i na hůře dostupných místech.

3 stupně západkového mechanismu
Šroubovák disponuje západkovým mechanismem, díky kterému nebudete muset protáčet šroubovák ve dlani, nýbrž jen obracet zápěstí na jednu stranu. 3 stupně zajišťují maximální točivý moment 15 Nm a nastavují se na konci rukojeti:
R - otáčením doprava dotahujete šrouby
L - otáčením doleva uvolňujete šrouby
・ - uzavíráte západkový mechanismus

Odolné hlavy bitů
Vyměnitelné šroubovací bity Wiha S2 zajišťují díky dvojité antikorozní vrstvě a tvrdosti 60 HRC dlouhodobé použití a odolnost vůči poškození. Šroubovák tak v klidu můžete vzít například s sebou na kola.

Praktický úložný prostor
Nošení bitů ve zvláštní krabičce zabírá moc místa a času. Proto má šroubovák patentovaný vyskakovací design na úschovu všech osmi hlaviček, které vyskakují hned na po zmáčknutí tlačítka.

I pro nedostupná místa
Ke šroubováku navíc dostanete přídavnou prodlužovací hřídel, se kterou se díky přidaným 105 mm dostanete i na hůře dostupná místa. Hřídel je navíc odjímatelná, díky čemuž ji též můžete vložit do kapsy a vzít na cesty s sebou.

Vlastnosti
- 8 vyměnitelných bitů
- prodlužovací hřídel
- kompaktní, lehký design
- přídavná prodlužovací hřídel
- 3 stupně otáčení

Parametry
- max. točivý moment: 15 Nm
- velikost hlav: PH1 / PH2 / PH3 / H4 / H5 / H6 / SL4.5 / SL6.5
- délka hřídele: 105 mm
- materiál: S2 ocel
- materiál rukojeti: hliník
- barva: černá
- hmotnost: 300g
- rozměry prodlužovací hřídele: 105x10x10 mm
- rozměry šroubováku: 135×38×38 mm © Sunnysoft s.r.o.

cena: 449 Kč