banner

Prodám Feiyu Tech G6 Max, rozbaleno G6 Max rozbaleno

9:00 22.12.2020 | Praha | prohlédnuto 49x

FeiyuTech G6 Max je nejvšestrannější gimbal v nabídce výrobce, vytvořený pro lidi, kteří si cení jak kvality zaznamenaného materiálu, tak svobody pohybu. Sportovní kamera, smartphone, kompaktní fotoaparát nebo možná zrcadlový fotoaparát? Bez ohledu na to, co natáčíte, pokud nemůžete vydržet omezení G6 Max, je to řešení pro vás!

Jeden, který je všechny stabilizuje
Gimbal G6 Max byl navržen inženýry FeiyuTech s cílem dosáhnout vyvážení mezi kvalitou záznamu, hmotností a pohyblivostí. Montážní platforma stabilizátoru vám umožňuje namontovat širokou škálu zařízení od sportovních kamer přes telefony až po malé kamery s hmotností do 1,2 kg. Pro usnadnění instalace najdete držák telefonu a adaptér pro systém GoPro v sadě s gimbalem. Platforma je také vybavena systémem rychlého sestavení, díky kterému můžete kameru okamžitě nasadit nebo sundat.

Zámek os a volný pohyb
G6 Max je nástupcem známého modelu G6 Plus. Inženýři FeiyuTech na základě získaných zkušeností a názorů uživatelů provedli několik vylepšení, díky kterým je každodenní používání gimbalu ještě jednodušší a příjemnější. G6 Max obdržela nové motory, díky nimž se ve srovnání s předchůdcem zvýšila jeho nosnost až o 50 %. Konstrukční změny také umožnily snížení hmotnosti stabilizátoru o jednu pětinu. Speciální zámky umístěné na každé ose gimbalu umožňují uzamykání jejich otáčení, což usnadňuje transport a vyvážení.

Pět stabilizačních režimů a četné funkce
Ke změnám došlo nejen v součástech samotného zařízení, ale také v jeho softwaru. Nové vylepšené algoritmy se promítají do plynulejší a přirozenější práce. G6 Max nabízí pět různých stabilizačních režimů, které vám umožní přizpůsobit provozní charakteristiky zařízení tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

- Režim posouvání - v tomto režimu kamera / videokamera plynule sleduje otáčení rukojeti a udržuje konstantní polohu vzhledem k obzoru.
- Blokovací režim - objektiv fotoaparátu / videokamery udržuje konstantní směr - otáčení na všech osách je blokováno v nastavené poloze.
- Režim sledování - v tomto režimu kamera / videokamera plynule sleduje otáčení rukojeti a pohyb směrem nahoru.
- Režim víceosého sledování - objektiv fotoaparátu / videokamery plynule sleduje pohyb gimbalu ve všech třech osách.
- Režim rychlé odezvy - kamera / videokamera rychle sleduje otáčení rukojeti a přitom udržuje pevnou polohu vzhledem k obzoru.

Vlastnosti:
-Ruční polohování - přidržte fotoaparát a rychle jej nastavte do požadovaného směru.
-Autopanorama - nastavte pohyb kamery mezi dvěma body a vytvořte dechberoucí Timelaps.
-360 otáčení - nechte fotoaparát otáčet se kolem osy objektivu a potěšte své přátele filmovými efekty přímo z počátků Christophera Nolana.
-Selfie - nasměrujte objektiv k sobě a řekněte svým přátelům svůj komentář nebo si vezměte suvenýr.
-Svislé a vodorovné rozvržení - změňte orientaci kamery a vytvářejte portrétní nebo klasické filmy.


Parametry:
- model: FeiyuTech G6 Max
- hmotnost: 665 g
- napájení: vestavěná baterie (až 9 hodin na jedno nabití)
- nosnost: až 1200 g
- konektory: 2x USB-C
- konektivita: Wifi a Bluetooth © Sunnysoft s.r.o.

cena: 4 483 Kč