banner

Prodám NAVITEL E707 Magnetic navigace do auta, rozbaleno GPSNAVIE707M

9:00 9.12.2020 | Praha | prohlédnuto 36x

NAVITEL E707 MAGNETIC je moderní navigace s velkým výběrem předem nainstalovaných offline map. Přístroj má jasný 7-mi palcový TFT displej.


Široký displej
Navigace NAVITEL E707 MAGNETIC má velký 7" kapacitní multidotykový displej. Jednoduchým dotykem několika prsty lze měnit přiblížit/oddálit mapu, vytvářet trasy a konfigurovat navigaci. Navigace používá předem nahrané offline mapy, což znamená, že není vázána na mobilní signál.

Magnetický držák
Výhodou NAVITEL E707 MAGNETIC je magnetický držák s integrovaným napájením. Držák má integrovanou přísavkou, který je součástí balení, se pevně připevní k čelnímu sklu automobilu. Přes USB port je připojen k napájení automobilu prostřednictvím nabíječky do auta NAVITEL.

Operační systém Linux
Procesor v NAVITEL E707 MAGNETIC pracuje při 800 Mhz a OS Linux zajišťuje rychlou a stabilní práci programu.

Přesná navigace
Software v navigaci Navitel Navigator nabízí hlasové pokyny a vizuální výzvy, které vám pomohou se soustředit na řízení. Dále navigace umí informovat řidiče, zda překračuje nejvyšší povolenou rychlost nebo se přiblíží k dopravní kameře.

Mapy 47 zemí
Balíček map předinstalovaných na NAVITEL E707 MAGNETIC zahrnuje 43 evropských zemí a navíc i Bělorusko, Kazachstán, Rusko a Ukrajinu. Další mapy lze zakoupit a nainstalovat pomocí Navitel Navigator Update Center. Aktualizace map probíhá až čtyřikrát ročně a je bezplatná po celou dobu užívání. Zařízení používá microSD až 32 GB pro ukládání dalších map a mediálních souborů.
Mapy všech států obsahují obytnou i průmyslovou infrastrukturu měst a obcí, adresní informace, čísla popisná, podrobnou silniční síť včetně všech ulic a silnic i s ohledem na dopravní situaci, mimoúrovňové křižovatky, kruhové objezdy a další důležité informace. K dispozici je obsáhlá databáze bodů zájmu POI (čerpací stanice, bankomaty, restaurace apod.) a databáze SPEEDCAM, upozorňující řidiče na radary, dopravní kamery a zpomalovací prahy. Samozřejmostí je možnost výběru z alternativních tras či asistent jízdních pruhů.

Technická specifikace:
Navigace
- Navigační Software: Navitel Navigator
- Předinstalované mapy: Albánie, Andorra, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Kypr, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Island, Ostrov Man, Itálie , Kazachstán, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Severní Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie, Vatikán
- Instalace dalších map: Ano
- Výpočet času trasy: Ano
- Hlasové povely: Ano
Displej
- Typ displeje: TFT
- Velikost displeje: 7"
- Kapacitní multidotykový displej
- Rozlišení: 800х480
- Podsvícený displej
Všeobecné
- Operační systém: Linux
- Procesor: MStar MSB2531
- Typ baterie: 1500 mAh
- RAM: 256 MB
- Vnitřní paměť: 8 GB
Napájení
- Typ baterie: Li-pol
- Kapacita baterie: 800 МHz
- Napájení přímo do držáku: Ano
- Automatické spuštění, jakmile je zařízení připojeno k magnetickému držáku
Připojení
- Rozhraní: mini-USB
- microSD slot: až 32 GB
- Sluchátkový jack
- Reproduktor
Další
- Držák: přísavka (čelní sklo / základna), magnetický (držák / zařízení)
- Barva: šedá
- Rozměry: 132 x 89 x 17,5 mm
- Hmotnost: 248 g
- Anténa: interní © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 990 Kč