banner

Prodám Feiyu Tech AK2000S Advanced, rozbaleno AK2000S Advanced rozbaleno

9:00 6.11.2020 | Praha | prohlédnuto 57x

AK2000S je tříosý ruční stabilizátor určený pro tvůrce videa. Snadno zvládne všechny populární fotoaparáty na trhu. Díky stylovému vzhledu a uživatelsky přívětivému ovládání je AK2000S odhodlán být nejlepším gimbalem vůbec a přináší více možností pro tvorbu obrázků a videí.

Stabilní
Naše vlajková loď, 16,8V vysokonapěťové ovládání a bezkartáčový motor zaručuje silný tichý výkon. Díky nejnovějšímu algoritmu W6 je rozpětí chyby libovolného úhlu menší než 0,05°.

Plynulý
AK2000S má rychlejší odezvu a plynulejší provoz díky našemu algoritmu nejnovější generace. Více úrovní nastavení citlivosti umožňuje plynulejší tvorbu videa.

Snadno podporuje zrcadlové / DSLR fotoaparáty
AK2000S je sice přenosný, ale přesto má obrovskou užitečnou kapacitu, kompatibilní s různými fotoaparáty a příslušenstvím. Motor je vybaven novou generací jádra Cortex M4 a procesorem 200 MHz. Maximální frekvence řízení motoru je 20 000 krát za sekundu, s užitečným zatížením 2,2 kg díky silnému točivému momentu motoru.

Fotografování s různými úhly pomocí odnímatelných úchytů
Jako průkopník v integraci odnímatelných držadel do zrcadlových kamerových gimbalů může být AK2000S držen dvěma způsoby, takže je vhodný pro různé situace.

Unikátní dotykový LCD displej umožňuje ovládání jednou rukou
Bez aplikace můžete také ovládat AK2000S pomocí unikátní dotykové obrazovky LCD. Obrazovku lze zamknout, aby nedošlo k náhodnému dotyku.

Stylový vzhled a příjemý na dotek
Gimbal má příjemný povrh díky dobře leštěné rukojeti z růžového dřeva. Ergonomický design vám zajistí příjemný úchop.

Zámek motoru a systém rychlého uvolnění
Každá osa je vybavena zámky, díky kterým je gimbal stabilnější během vyvažování a skládání. Quick Release 2.0: deska pro rychlé uvolnění, systém rychlého uvolnění ARCA, plynulé přepínání mezi oblíbenými systémy rychlého uvolnění; Namontujte kameru do 1 sekundy systémem rychlého uvolnění ARCA.

Jedním kliknutím vstoupíte do různých režimů
Jediným kliknutím vstoupíte do režimu časosběrného snímání, počátečního režimu, režimu Vlog Selfie a režimu portrétu. AK2000S splňuje všechny požadavky na profesionální natáčení, Vlogy a Tik-Tok.

S motorkem pro Follow Focus
Díky přidanému motorku AFKII je možné využít vlastnosti režimu Follow Focus - automatického sledování cílového objektu.

Parametry:
- hmotnost: 1100g (bez baterie a příslušenství)
- nosnost: 2200 g
- maximální rozsah naklápění: 230°
- maximální rozsah naklonění: 360°
- maximální rozsah otáčení: 360°
- rychlost naklonění: min 2°/s, max 75°/s
- rychlost otáčení: min 3°/s, max 150°/s
- doba provozu: až 12 hodin
- kompatibilní fotoaparáty: většina DLSR (Sony, Canon, Panasonic, ...)
- nabíjení: USB-C port © Sunnysoft s.r.o.

cena: 6 490 Kč