banner

Prodám Feiyu Tech WG2X stabilizátor pro akční kamery, rozbaleno WG2X rozbaleno

9:00 7.10.2020 | Praha | prohlédnuto 21x

WG2X
Feiyu Tech WG2X je lehký tříosý stabilizátor, který s vaší HERO kamerou zajistí perfektní záběry z vašich dobrodružství. Je extrémně lehký (238 g) a skvěle se přizpůsobí pro nahrávání, díky své stabilizaci. Dá se ovládat pomocí WiFi i Bluetooth a podporuje automatickou rotaci. Kompatibilní je s GoPro HERO8, 7, 6, 5, 4 nebo jinými akčními kamerami stejných rozměrů. Díky WiFi propojení s kamerou dokážete ihned pořídit snímek, aniž byste museli mačkat tlačítko přímo na kameře.

Nový elevační systém
Díky FeiyuTech Red Dot Award designovému týmu je nový inovativní elevační systém navržen, aby předcházel negativnímu dopadu posuvného motoru. Díky tomu jsou výsledkem skvělé snímky a záběry ze sportu z ještě lepších úhlů pohledu.

Celootočná stabilizace
Díky nové na míru designované vylepšené základně je výsledkem celootočná stabilizace jako nikdy dřív. Je jedno, jestli stabilizátor držíte, nebo někde visí, platforma vyrovnává kameru, aby natáčení nebo focení nebylo ovlivněno těmito pohyby. Přepnutí do nového "akčního módu", stabilizátor nakopne k ještě rychlejší aktivitě, což způsobí, že vaše kamera bude stabilizovaná v reálném čase, pro maximální optimalizaci vašeho záznamu.

Funkce otáčení s konstantní rychlostí
Stabilizátor má funkci natáčení za konstantní rychlosti, což vám umožní pořídit strhující panoramatické záběry, nebo fotografie.

Motor
Nová platforma FeiyuTech kombinuje protiotřesové kalkulace s lehkým motorem, který se nezadrhne. Motor udržuje vysoké otáčky, sílu a ideální energetickou spotřebu, díky čemu si můžete užívat až 2,5 h natáčení s motorem.

Aplikace Feiyu ON pro ovládání stabilizátoru ke stažení:

Vlastnosti:
- Hmotnost stabilizátoru: 238 g
- Maximální zátěž: 135 g
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 2 790 Kč