banner

Prodám Apple Smart Keyboard Folio pouzdro s CZ klávesnicí pro iPad Pro 11\" 2020/2018, šedá, rozbaleno MXNK

9:00 5.9.2020 | Praha | prohlédnuto 31x

Smart Keyboard Folio využívá celou řadu nových technologií a materiálů. Má klávesy plné velikosti a připojuje se k iPadu Pro přes Smart Connector. Toto inovativní rozhraní umožňuje obousměrnou výměnu dat a energie. Stačí iPad položit na Smart Keyboard a začít psát.

Spousta inovací
Pro většinu lidí je klávesnice stále nejlepším prostředkem, jak přenést svou práci a myšlenky do elektronické podoby. Nový Smart Keyboard jí však dává úplně novou podobu. A iPadu Pro přidává na flexibilitě. Jeho nové technologie vás ušetří vypínačů, zásuvek a párování. Smart Keyboard představuje dokonalou kombinaci plnohodnotné praktičnosti a mimořádné přenosnosti.

Ideální na cesty
Když Smart Keyboard potřebujete, jednoduše ho rozložte. Když už máte dopsáno, stačí ho složit, a dostanete tak tenký, lehký kryt na iPad Pro. Jeho design je i přes svou eleganci velmi odolný, takže snese každodenní používání, i váš podvacáté přepsaný koncept.

Nová technologie
Písmenka a číslice sice vypadají tak, jak jste zvyklí, ale všechno ostatní je se Smart Keyboard úplně nové. Jeho vrchní vrstva je vyrobená z vysoce odolné tkaniny, ze které je tvar jednotlivých kláves vyřezáván laserem. Tkanina dává každé klávese pružinové pnutí, takže se obejde bez konvenčních mechanismů. Díky tomu má Smart Keyboard jen 4 mm na výšku a přitom nabízí přesnost, stabilitu a příjemný pocit z psaní, jaký očekáváte.

Ojedinělé napájení
Při vývoji zařízení tak tenkého a odolného, jako je Smart Keyboard, se nemohlo spoléhat na tradiční vodiče nebo součástky. Prošitím tenounkého listu nylonu kovem byl vytvořen jedinečný vodivý materiál, který umožňuje obousměrný tok energie a dat. Smart Keyboard tak není třeba nabíjet. Stačí ho k iPadu Pro připojit a můžete začít psát. Tento nový vodivý materiál je navíc dost odolný, aby vydržel nekonečné skládání a rozkládání.

Vlastnosti:
-Velice tenký design
-Plnohodnotné klávesy pro pohodlné psaní
-Připojení přes Smart Connector
-Bez nutnosti nabíjení
-Prémiový vzhled © Sunnysoft s.r.o.

cena: 4 890 Kč