banner

Prodám iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless Fast Charging držák do auta s bezdrátovým nabíjením, rozbaleno H

9:00 28.8.2020 | Praha | prohlédnuto 31x

Univerzální držák na mobilní telefon iOttie Easy One Touch 4 připevníte snadno na palubní desku automobilu nebo na pracovní stůl pro pohodlné sledování displeje. Výhodou je možnost bezdrátového nabíjení pomocí technologie Qi Wireless, díky čemuž se nestane, že by se telefon znenadání vybil. Extra silná přísavka upevní zajistí pevně a stabilně celou konstrukci a nedovolí odlepení ani v případě náročnější jízdy.

Držák byl navržen pro pohodlné sledování zařízení, proto je možné otáčet telefonem až 360° a nastavit tak ideální pozorovací úhel. Pěnové úchyty zajistí ochranu zařízení před poškrábáním a teleskopické rameno umožní bližší sledování displeje. Vyrazte na cestu a mějte vždy přehled o cestě před vámi.
Držák Easy One Touch Wireless v kombinaci s Brodit montážní adaptérem lze jednoduše instalovat i na *Brodit ProClip montážní konzole*. Tento Brodit adaptér se připevní namísto přísavky do objímky samotného držáku. Vhodný ProClip si vyberte v "konfigurátoru Brodit":[https://www.sunnysoft.cz/brodit].


Vlastnosti:
- Univerzální držák s rychlým bezdrátovým nabíjením do auta i na stůl
- Velmi silná přísavka
- Snadné vložení smartphonu do držáku
- Qi Wireless certifikace
- Extra velká a silná přísavka
- Dá se otáčet o 360 stupňů
- Pěnové úchyty zajišťují ochranu Vašeho telefonu před poškrábáním
- Teleskopické rameno pro přiblížení telefonu © Sunnysoft s.r.o.

cena: 999 Kč