banner

Prodám Huawei FreeBuds Lite Wireless Earphones, bílá , CM-H1C, rozbaleno 2446410

9:00 30.5.2020 | Praha | prohlédnuto 66x

Skvělá bezdrátová sluchátka - po prvním párování Bluetooth se automaticky připojí po otevření pouzdra. Můžete poslouchat hudbu nebo telefonovat. Automatické rozpoznání nošení - infračervený senzor dokáže rozpoznat, kdy jsou sluchátka v uších. Purely Superior Sound - dynamické ovladače s nastavením nezávislého vyrovnání zvuku (EQ) pro dosažení ostrých výšek a přirozených hlubokých basů.

Prémiový ID Design
Prémiový design je inspirovaný tvarem golfové hole a probudí tak tvou odvahu a hrdost.

Klasické a stylové barvy
Aerodynamické tělo s jemně leštěným povrchem přichází ve dvou klasických a stylových barvách - černé a bílé.

Otevři a připoj se
Připoj se automaticky k naposledy spárovanému zařízení, jakmile otevřeš nabíjecí pouzdro.

Automatická detekce nošení
Vestavěný infračervený senzor dokáže pozastavit přehrávání hudby, když si vytáhneš sluchátka z uší.

Ohromující zvuk
Mimořádně kvalitní dynamické reproduktory a vyvážená ekvalizace zvuku nabízí ohromující zvuk s krystalickými výškami, přirozenými středy a mohutnými basy a stejně tak bohaté detaily.

Skvěle padnou, příjemně se nosí
Ergonomický design sluchátek a lehký, měkký a pro kůži příjemný silikon s 3 páry vyměnitelných špuntů zaručí, že skvěle padnou do uší a budou se pohodlně nosit.

Prodyšná sluchátka pro trénink
Prodyšná sluchátka speciálně navržená pro sport: Menší akustický tlak pro komfortnější nošení; více okolního zvuku pro bezpečné venkovní aktivity, efektivně redukují nežádoucí efekt stetoskopu.

Ovládání dvojitým poklepáním
Hlasový asistent: Poklepejte dvakrát na levé sluchátko a aktivuješ ovládáná telefonu skrze hlasovou asistenci.

Přehrávej/Pozastav hudbu: Dvakrát poklepej na pravé sluchátko a přehrávej hudbu. Poklepej znovu během nošení a hudbu pozastavíš.

Přijímej/Pokládej hovory: Dvakrát poklepej na kterékoliv sluchátko a přijmeš příchozí hovor. Poklepej znovu a položíš hovor.

Potlačení okolního šumu
Duální mikrofony na obou sluchátkách pro lepší potlačení okolního šumu během hovorů, zvláště ve velmi hlučném prostředí.

12 hodin poslechu
S nabíjecím pozdrem získáte 12 hodin poslechu. Najedno nabití zvládnete 3 hodiny poslouchání a po 15 minutách nabíjení získáte dalších 90 minut. © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 390 Kč