banner

Prodám XGIMI MoGo Pro 1080p přenosný LED projektor s Android TV, rozbaleno MoGo Pro rozbaleno

9:00 24.4.2020 | Praha | prohlédnuto 105x

První přenosný projektor Android TV s rozlišením 1080p se zabudovanými duálními reproduktory Harman/Kardon a vysokokapacitní baterií. Zábava, ať jste kdekoli.

Potěší vaše uši
MoGo Pro s reproduktory od Harman-Kardon nabízí fantastickou kvalitu zvuku díky pokročilým duálním 3-wattovým reproduktorovým jednotkám. Zvuk je profesionálně vyladěn pomocí filozofie Gold Ear, což znamená, že reproduktor MoGo Pro je dobře vyvážený a perfektní pro jakoukoli hudbu. K MoGo Pro se můžete také připojit pomocí Bluetooth nebo 3,5 mm audio kabelu a použít jej jako externí reproduktor.

Rozjasněte si cestu
Na rozdíl od jiných projektorů, které mají nízký jas a nabízejí matný a zrnitý obraz, XGIMI MoGo Pro nabízí výkon 300 lumenů pro perfektní sledovací zážitek.

Pouze na vás je velikost obrazovky
S XGIMI MoGo Pro si můžete vychutnat vlastní soukromé kino s skvělým zvukem a úžasnou 30 "- 100+" velkou obrazovkou. Posaďte se a užijte si dokonalý zážitek z filmu. Kdo musí jít ven, když lze v pohodlí domova nebo dvorku nastavit osobní kino?

Nepřetržitá zábava
MoGo Pro spolupracuje s obchodem Google Play pro Android TV. Ať už sledujete cokoliv, od YouTube po tuny her. Díky 4000+ aplikacím vám Android TV otevře dveře do světa zábavy.

Úhly vás nikdy neobtěžují
Patentovaná korekce korekce lichoběžníkového zkreslení. Klíčové korekce Just Moogo Pro upraví obrazovku projektu až o 40 vertikálně i horizontálně tak, aby vám poskytovala nejlepší zážitek ze sledování.

Vždy perfektně zaostřeno
Funkce autofokusu Instant 10000+ automaticky zaostří během několika sekund. Díky této funkci se už nikdy nebudete muset starat o rozostřené video.

Rychlost a výkon
MoGo Pro se může pochlubit zbrusu novým televizním čipem AmlogicT950X2 a MaliG31 GPU s 2 GB RAM a 16 GB ROM - poskytuje nejpokročilejší kvalitu obrazu, inteligentnější a rychlejší automatické zaostření.

Malá a odolný
Na rozdíl od tradičních projektorů využívá MoGo Pro vysoce účinný zdroj světla LED, který umožňuje jeho projekcím zůstat maximálně jasný po celou dobu životnosti LED - tedy až na 30 000 hodin. Dost na 20 000 filmů, což znamená, že byste mohli sledovat 4 filmy s MoGo Pro každý den po dobu následujících 10 let.

Vlastnosti:
- rozlišení 1920x1080
- svítivost 300 lumenů
- velikost projekce 76" při 2 metrech
- podpora android
- Bluetooth 4.2/5.0
- rozměry 146 x 105 x 95 mm
- váha 900 g
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 10 990 Kč