banner

Inzerát byl 30.10.2020 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Huawei Watch GT 2 46mm, černá, rozbaleno 55024474 rozbaleno

9:00 25.1.2020 | Praha | prohlédnuto 165x

Pro plný komfort a pro vždy dostupné aktualizace v mobilní aplikaci HUAWEI Zdraví na všech mobilních zařízeních si stáhněte nejprve mobilní aplikaci HUAWEI App Gallery na následujícím odkazu: https://huaweimobileservices.com/appgallery/ a poté HUAWEI Mobile Services a HUAWEI Zdraví. Pak jsou v aplikaci Huawei Zdraví zobrazena všechna data pro váš pohodlný monitorning jednotlivých aktivit.

Revoluční výkon
Série HUAWEI WATCH GT neustále překračuje hranice životnosti baterie chytrých hodinek. Díky nositelnému čipu Kirin A1 vyvinutým společností Huawei, dvoučipovému designu a chytré úspoře baterie ti hodinky budou sloužit ve dne v noci až 2 týdny.

Minimalistický vzhled
Design HUAWEI WATCH GT 2 nachází inspiraci v minimalismu. Bezrámový ciferník je chráněn vysoce kvalitním 3D sklem. Řemeslné zpracování se promítá v detailech ciferníku a klasickém designu.

Profesionální sportovní trenér
Průlom v osobním tréninku. HUAWEI WATCH GT 2 monitorují tvoje tréninky díky přesné lokalizaci a sledování srdeční frekvence pomocí TruSeen 3.5. Profesionální společník pro indoorové i outdoorové sportovní aktivity.

Tvůj každodenní společník
HUAWEI WATCH GT 2 zjednoduší tvůj každodenní život díky funkcím jako je Bluetooth volání, hudba v zařízení, upozornění na zprávy, TruSleep 2.0 sledování spánku a TruRelax sledování stresu. Žij efektivně s hodinkami navrženými přímo pro tebe.

Vlastnosti:
- 1,39" AMOLED displej
- 454x454 rozlišení displeje
- velikost úložiště 4 GB
- Bluetooth 5.1
- GPS
- rozměry 46 x 46 x 10,7 mm
- váha 41 g
- vodotěsnost do 5ATM
- notifikace, volání, ovládání hudby, budík,
- měření tepu, spánku, kroků
- kompatibilní s iOS/Android © Sunnysoft s.r.o.

cena: 3 490 Kč