banner

Inzerát byl 7.12.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Click and Grow Smart Garden 9 chytrý květináč + 9ks kapslí se semínky, béžová, natržený obal 4742793

9:00 13.11.2019 | Praha | prohlédnuto 76x

Click and Grow- Smart Garden 9 je elegantní, chytrý a hlavně bezstarostný květináč, který přinese do Vašeho bytu neopakovatelný "zelený ostrůvek" čerstvých bylinek nebo zeleniny. Díky tomuto designovému a chytrému květináči můžete vypěstovat bylinky nebo zeleninu přímo v kuchyní nebo v pokoji bez předchozích znalostí a pěstitelských zkušeností. Do tohoto modelu oblíbených květináčů můžete zasadit až 9 rostlin Vašich oblíbených bylinek nebo zeleniny.
Inspirací z NASA bylo vytvořeno řešení pěstování rostlin, kdy kořeny rostlin jsou zásobovány optimálním množstvím vody, kyslíku a živin po celou dobu. Použitá nanotechnologie půdy dává rostlinám správné množství vody, kyslíku a živin po celou dobu vegetace. Použité LED osvětlení s integrovaným časovým spínačem spolu s nano půdou zajišťují optimální růst rostlin a dělají tak vlastně všechnu práci za vás. Rostliny neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony, nebo jiné podezřelé látky.
Inteligentní květináč Click and Grow- Smart Garden 9 je dodáván s celkem devíti rostlinami balených po třech kusech. Sada obsahuje 3 kazety s mini rajčaty, 3 kazety s bazalkou a 3 kazety se zeleným salátem. A až přijde čas a "sklidíte" Vaši úrodu, pak stačí pouze dokoupit nová chytrá semínka v náhradních kazetách např. máty peprné nebo např.petržele. Navíc můžete i experimentovat s vlastními semínky a zasadit je do kazet se substrátem pro vlastní semínka
Sada obsahuje LED světlo, chytré kazety se semínky rostlin a květináč, který automaticky reguluje hladinu vody.
Pěstování je skutečně velmi snadné. Stačí pouze vložit kazety se semínky, naplnit vodní nádrž a připojit Click and Grow pomocí adaptéru do zásuvky 220V. Za 2-4 týdny již uvidíte rostlinné klíčky a následující 2 - 4 měsíce následuje plný růst Vašich bylinek nebo zeleniny.
Pro lepší výsledky a další informace je navíc připravena aplikace, kterou lze stáhnout Click & Grow pro Android nebo Click and Grow pro iOS.
Jednoduše, Click and Grow je vhodným dárkem, kterým potěšíte svou rodinu nebo přátelé.

Vlastnosti:
- Rozměry: 605 x 185 mm a výška včetně světla 400 - 590 mm
- Objem vodní nádrže: cca. 4 l
- Váha: cca. 2500 g
- určeno pro 9 rostlin
- elegantní, chytrý a hlavně bezstarostný květináč
- nanotechnologie půdy dává rostlinám správné množství vody, kyslíku a živin po celou dobu vegetace
- rostliny neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony, nebo jiné podezřelé látky


Doporučujeme prohlédnout ucelenou nabídku Click & Grow:
- Kompletní nabídku Click and Grow semínek najdete zde
- Kompletní nabídku Click and Grow květináčů najdete zde


Doporučení: Pro lepší pěstitelské výsledky a co nejdelší dobu vegetace rostlin, doporučujeme sklízet bylinky či plody postupně dle dozrávání nebo potřeby.
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 3 490 Kč