banner

Inzerát byl 11.11.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Rychlonabíječka 18W s USB výstupem, Quick Charge 3.0, 9V, 3A, černá, rozbaleno

9:00 9.11.2019 | Praha | prohlédnuto 61x

Rozbaleno, poškrábaný roh
Standartní nabíjecí adapter do evropské zásuvky (230 V) pro vaše zařízení. Nabíječku můžete využít na napájení telefonů, tabletů, a další elektroniky podporující technologii QuickCharge 3.0 i zařízeních, která nepodporují tuto technologii. V adapteru je integrována ochrana proti skratu i proti přepólování.

Qualcomm Quick Charge: Technologie umožňuje nabíjet s vyšším výkonem, než standartní nabíječka. Standartní nabíječky pracují s napětím 5 V a maximálním proudem 2 A. Jejich maximální výkon tedy je 10 W. U Quick Charge 2.0 nabíjení máte několik nastavení, která se mění v závislosti na stavu baterie, aby byla rychlost co možná nejvyšší, ale zároveň nedocházelo k poškození baterie. V praxi to vypadá tak, že výstup nabíječky pracuje s 5 V, 9 V nebo 12 V a jim příslušným proudům (1,5 A, 2 A, 3 A), tak že je výkon nabíjení až 18 W. Quick Charge 3.0 dokáže jemně korigovat výstupní hodnoty napětí po 0,2 V, čímž optimalizuje nabíjecí proces, a díky čemuž se váš telefon nabije ještě rychleji. Technologie Quick Charge 3.0 je kompatibilní s Quick Charge 2.0.

Eko-balení: Originální výrobek zabalený v ekonomickém obalu, tj. jednoduchém igelitovém sáčku, které snižuje výslednou cenu originálního výrobku. Někdy se též označuje jako balení „bulk“.

*Kabel není součástí balení* © Sunnysoft s.r.o.

cena: 149 Kč