banner

Inzerát byl 20.10.2020 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Xiaomi Mi Smart Scale 2 chytrá osobní váha, rozbaleno 22349 rozbaleno

9:00 25.10.2019 | Praha | prohlédnuto 140x

Sledujte detailně svůj trénink s váhou Xiaomi Original Mi Smart Scale 2
Máte rádi fitness? Díky přesnosti na 50 g můžete s osobní váhou Xiaomi LPN4004GL detailně sledovat vaše pokroky. Vše je ještě pohodlnější díky aplikaci Mi Fit. Je kompatibilní se systémy Android 4.4 a vyšší a iOS 7.0 a novější. Pro zobrazení údajů o hmotnosti a vašem pokroku využívá aplikace přehledné grafy. Zobrazuje také BMI index tělesné hmotnosti, dle kterého si můžete upravit režim cvičení či dietní plán.

Váha pro celou rodinu
Váha Original Mi Smart Scale 2 disponuje paměti až pro 16 osob, díky které jednoduše rozpozná každého člena rodiny. Osobní váha je pokryta tvrzeným sklem a vybavena zajímavým LED displejem, který je však v klidovém režimu nenápadně ukryt. Jakmile na váhu Xiaomi našlápnete, displej o 161 LED diodách se rozsvítí a nabídne čisté a jasné zobrazení. Displej váhy je navíc vybaven světelným senzorem, který upravuje jas podle svého okolí a zvyšuje tak čitelnost.

Vlastnosti:
-materiál: Tvrzené sklo
-tělesná data: tělesná hmotnost
-baterie: 3x AAA
-výdrž Baterie: až 180dní
-režim zobrazení: LED
-rozměry: 28x 28 x 2,2 cm
-požadavky na zařízení: Android 4.4 / iOS 9.0 a vyšší
-rozsah vážení: 100 g - 150 kg
-barva bílé
-paměť až pro 16 osob
-LED displej

Aplikace pro iOS a Android:Balení bulk: Originální výrobek zabalený v neoriginálním obalu, tj. jednoduchém igelitovém sáčku, což výrazně snižuje výslednou cenu originálního výrobku. Na toto jednoduché balení je potřeba méně než polovina materiálu potřebného na blistr. Díky nižší váze a objemu toto balení pak umožňuje levnější dopravu a navíc je šetrnější k životnímu prostředí. © Sunnysoft s.r.o.

cena: 329 Kč