banner

Inzerát byl 6.9.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Motorola One, bílá, rozbaleno PAD40025RO rozbaleno

9:00 3.7.2019 | Praha | prohlédnuto 87x

Představujeme telefon moto one​:

Zábava na velkém displeji. Skvělé portréty a autoportréty. Baterie na celý den a nabíjení turbopower™. A nejnovější aktualizace, inovace a zkušenosti společností motorola a Google. Budete stále připraveni.

nádherné zpracování​:

Telefon má zaoblené okraje a precizně zpracované sklo CorningⓇ GorillaⓇ Glass 2.5D. Je pevný, ohromující a dokonale padne do jedné ruky. Můžete se ponořit do her, knih, filmů i dalšího obsahu na velkém 5,9" displeji Max Vision HD+. Na rozdíl od tradičních displejů nabízí displej Max Vision poměr stran 19 : 9 a větší přehled.

výjimečné fotografie:

Systém se dvěma zadními fotoaparáty (13 Mpx + 2 Mpx) a 8Mpx předním fotoaparátem pořizuje profesionálně vyhlížející snímky. Selektivní zaostření je výhodou při fotografování portrétů. U autoportrétů můžete rozostřit pozadí. Zachyťte pohyb v čase do cinemagrafů. A integrovaná aplikace Google Lens poslouží při hledání popisu objektu v záběru.

energie na práci i hraní:​

3000mAh baterie umožňuje až celodenní provoz na jedno nabití. Díky technologii turbopower™ dobijete telefon za pouhých 20 minut až na 6 hodin provozu.

čerstvý OS:​

Přijímejte aktualizace na nejnovější verzi systému Android One. Získáte přístup k nejnovějším inovacím a telefon přitom bude fungovat stejně plynule jako vždy.

opevněný telefon:

Proti webovým hrozbám vás ochrání každoměsíční aktualizace zabezpečení. Zabezpečení je zabudováno do všech vrstev systému Android One. Zařízení i vaše osobní data jsou v bezpečí. Služba Google Play Protect skenuje a ověřuje více než 50 miliard aplikací denně. Díky strojovému učení Google udrží telefon v bezpečí.

váš asistent Google:

Nástroj Google Assistant vám pomůže dělat, co je potřeba, pouhým hlasem. Začněte slovy „Ok Google“ a ptejte se a zadávejte příkazy.

Vlastnosti:

-Operační systém Android 9
-Displej: 5,99" HD+ (720 x 1520), 287 PPI
-osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon
-4GB operační paměti
-64 GB vnitřní paměti s možností rozšíření až o 256 GB
-dva zadní fotoaparáty (13 Mpx + 2 Mpx) a 8Mpx předním fotoaparátem
-NFC, OTG, DualSIM, LTE, GPS, Bluetooth, WiFi

© Sunnysoft s.r.o.

cena: 3 590 Kč