banner

Prodám Feiyu Tech G6 stabilizátor s 3osou stabilizací, rozbaleno G6_rozbaleno

9:00 26.6.2019 | Praha | prohlédnuto 122x

Zboží v původním balení pouze chybí přebal


Stabilizátor nové generace
Společnost Feiyu Tech představila nový stabilizátor třídy G s číslem 6. Hlavním posunem v porovnáním s předchozími modely je delší výdrž baterie, plynulejší provoz a možnost ovládání kamery i stabilizátoru přes mobilní aplikaci.



Smart propojení
Využijte potenciál svého smart zařízení naplno! Díky dvojímu propojení stabilizátoru, jak s akční kamerou, tak s telefonem, můžete obě zařízení ovládat najednou pomocí mobilní aplikace. Pokud nechcete využívat mobilní telefon, můžete kameru ovládat pomocí tlačítek na rukojeti stabilizátoru.



Okamžitý přehled
Součástí rukojeti stabilizátoru je, mimo ovládacích tlačítek, i malý OLED displej, na kterém můžete kontrolovat základní funkce stabilizátoru (Bluetooth, WiFi, stav baterie, aktivitu kamery i stabilizátoru).



Nový, lepší model
Nová generace stabilizátoru třídy G přináší inovace hned na několika frontách. Jak již bylo nastíněno výše, stabilizátor je vybaven novým, větším motorkem, který dokáže plynuleji pohybovat jednotlivými částmi stabilizátoru. Další zásadní posun přineslo využití úspornějších prvků, zejména v komunikačních oblastech. Díky těmto úsporám vydrží stabilizátor až 12 hodin na jedno nabití. Posledním velkým vylepšením, kromě nové funkce propojení stabilizátoru, kamery a telefonu (viz Smart připojení) je vyšší schopnost odolávat vnějšímu chvění, a tím efektivněji stabilizovat obraz.



Stabilizátor do každého počasí
Je logické, že k voděodolné kameře patří i voděodolný stabilizátor. Se stabilizátorem G6 se nemusíte bát nepřízně počasí a můžete natáčet i za mrholení, či deště.



Praktické provedení
Konstrukce stabilizátoru je vyrobená s důrazem na praktickou využitelnost, a proto je zadní motor v takové pozici, aby vám nebránil ve výhledu na displej kamery. Dále stabilizátor disponuje konektorem pro propojení kamery a stabilizátoru za účelem nabíjení.

Aplikace Feiyu ON pro ovládání stabilizátoru ke stažení:





Vlastnosti:
- Rozměry: 271 x 119 x 38 mm
- Hmotnost: 336 g (bez baterie)
- Kompatibilní s kamerami GoPro i ostatními kamerami obdobných rozměrů (také pro SONY RX0)
- 3osá stabilizace obrazu
- Výdrž baterie až 12 hodin
- Možnost nabíjení akční kamery
- Funkce propojení kamery, telefonu a stabilizátoru skrze mobilní aplikaci
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 2 490 Kč