banner

Inzerát byl 1.4.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Samsung GALAXY Gear - chytré hodinky zlaté, rozbaleno SM-V7000WDAXEZ

23:26 23.3.2014 | Praha | prohlédnuto 371x

Příslušenství je pouze vybalené z krabičky, kompletní balení a záruka 24 měsíců.Přivítejte nové zařízení společnosti Samsung, ideálního dotykového společníka, který přináší další rozměr používání vašeho Galaxy zařízení v každodenním životě. S Galaxy Gear pocítíte poslední technologie na vlastníí kůži, včetně dokonalého design a celkové exkluzivity.Hlavní funkcí chytrých hodinek Galaxy Gear je samozřejmě upozorňování na aktuální novinky. Kromě notifikace na příchozí volání, SMS nebo mail, hodinky umí upozorňovat i na aktuální událost nebo poslední aktualizaci na sociálních sítích. Rovněž potěší i možnost přečtení celé zprávy rovnou v hodinkách nebo hlasové ovládání.

Příslušenství je vybaveno 2 mikrofony a reproduktorem, které se mohou pohodlně použít pro volání bez nutnosti vyndavání Galaxy zařízení z kapsy nebo tašky. Další přelomovou částí těchto hodinek je 1,9 MPx fotoaparát, který je schopen zaznamenávat jednotlivé okamžiky vašeho dne, ať už skrz fotografii nebo 15 sekundové video.

Hodinky rovněž fungují jako unikátní klíč k vašemu telefonu. Ve vzdálenosti větší než 1,5 metru od sebe se telefon zamkne a když se pak obě zařízení přiblíží, telefon se opět odemkne. S funkcí Find my Device pak není problém najít zařízení kdekoliv po bytě nebo kanceláři.

Pro všechny hudební nadšence hodinky slouží jako dálkový ovládač pro přehrávání oblíbených skladeb a všichni sportovní nadšenci pak jistě uvítají praktický krokoměr. Samsung Galaxy Gear je také ztělesněním skutečné elegance, k tomu přispívají hlavně kvalitní materiály a elegantní barevná provedení.Technické specifikace:
- Procesor: Jedno-jádrový, 800 MHz
- Displej: Dotykový, 1,63", Super AMOLED, 320 x 320 bodů
- Fotoaparát: 1,9 MPx se snímačem BSI, automatické ostření, funkce Sound & Shot
- Další funkce: Smart Relay, S Voice, Memographer, Voice Memo, Auto Lock, Find My Device, Media Controller, Pedometer, Stopky, Časovač
- Dva mikrofony, reproduktor
- Konektivita: Bluetooth 4.0 + BLE
- Senzory: Akcelerometr, Gyroskop
- Paměť: interní 4GB, 512 MB RAM
- Rozměry: 36,8 x 56,6 x 11,1 mm
- Hmotnost: 73,8 g
- Baterie: 315 mAh, 25 hodin provozu… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 2 790 Kč