banner

Inzerát byl 17.9.2017 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Samsung brýle pro virtuální realitu Gear VR SM-R322NZW, rozbaleno SM-R322NZWAXEZ

9:00 24.12.2016 | Praha | prohlédnuto 310x

Ponořte se do virtuální reality


*

Posuňte své zážitky ze sledování videa na zcela novou, úchvatnou úroveň se zařízením Gear VR Innovator Edition pro Galaxy S6. Tento inovativní headset pro virtuální realitu vás vyšle do dokonale podmanivého světa a obklopí vás 360stupňovým zážitkem ze sledování jako v kině. Užívejte si živější a ještě opravdovější zobrazení díky většímu rozlišení a vyšší hustotě pixelů modelu Galaxy S6.


Snadno ovladatelný touchpad
Při používání Gear VR Innovator Edition pro S6 se není třeba zabývat hledáním středu touchpadu. Hlubší touchpad s reliéfním středem nabízí uživatelsky přívětivé ovládání pro snazší interaktivní zážitek.


Výjimečně padnoucí
Gear VR Innovator Edition pro S6 nabízí výjimečně pohodlné užívání i při delším používání. Jeho přepracovaný ergonomický zadní popruh rozděluje váhu zařízení rovnoměrně po hlavě a zajišťuje optimální komfort nošení.


Delší doba používání
Zařízení Gear VR Innovator Edition pro S6 je vybaveno Micro USB portem a může být napájeno přímo s využitím externí nabíječky. Užívejte si více času sledováním videí a filmů nebo hraním her se zařízením Gear VR Innovator Edition.


Sledování bez zamlžení
Gear VR Innovator Edition pro S6 má integrovaný chladící ventilátor, který zabraňuje zamlžení čočky a zajišťuje křišťálově čistý obraz v průběhu přehrávání videa i hraní her.


Gear VR Content
Gear VR Innovator Edition pro S6 nabízí širokou škálu ohromujícího obsahu speciálně vyvinutého pro virtuální realitu – včetně platforem Oculus Store, Oculus Cinema, VR Game a Oculus 360 Videos.

Oculus Store
Řiďte svůj virtuální svět a vybírejte obsah kombinací pohybů hlavy a dotekového ovládání. Stáhněte si čerstvý obsah z Oculus Store. Neustále se vám budou zobrazovat nové aplikace a jejich obsah sdílející nové, exkluzivní zážitky s ostatními uživateli Gear VR Innovator Edition.

Oculus Cinema
Oficální aplikace Cinema app od společnosti Oculus je vaše osobní VR kino. Dívejte se na trailery, filmové klipy i vaše vlastní videa v úplně novém podmanivém světě. Vybírejte z palety vzrušujících režimů sledování, včetně domácího kina nebo kina s více obrazovkami – nebo dokonce jako z povrchu Měsíce!

VR Games
Posuňte své herní zážitky na zcela novou úroveň s dokonale podmanivou virtuální realitou. Gear VR sleduje vaše pohyby hlavou a přináší zobrazení, díky kterému budete mít pocit, jako byste skutečně byli součástí vaší oblíbené hry. Propojte se svým Samsung Gamepad nebo jinými herními ovladači Android pro ještě více zábavy.

Oculus 360 Videos
Oficiální aplikace 360 Videos od společnosti Oculus vás přenese do úžasných krajin, a to jak skutečných, tak i fantaskních. Vyrazte na dechberoucí let helikoptérou, prohlídku doupěte superhrdinů, zastavte se u futuristické sportovní arény – nebo zažijte výlet v čase do minulosti!


© Sunnysoft s.r.o.

cena: 890 Kč