banner

Inzerát byl 27.9.2016 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Nokia WS-10 Proximity Sensor (Treasure Tag Mini) 02742H3

5:50 27.9.2016 | Praha | prohlédnuto 151x

Mějte pod dohledem věci, na kterých vám záleží
Připevněte Nokia Treasure Tag Mini ke svým osobním věcem. Každá věc, která má svůj přívěsek, je neustále mapována, takže ji můžete pomocí telefonu rychle najít.

Nikdy neodedejte bez důležitých osobních věcí
Jakmile přichytíte Nokia Treasure Tag Mini k nějakému předmětu, dostanete upozornění vždy, když hrozí, že jej někde zapomenete.

Nižší cena, větší klid
Nokia Treasure Tag Mini je cenově dostupný způsob, jak si udržet přehled o tom, zda máte na dosah věci, na kterých vám záleží. Nemusíte utratit moc peněz a přitom získáte pocit klidu, neboť víte, kde jsou vaše nezbytné věci - pořízení přívěsku stojí méně, než byste čekali.

Tenký, lehký, snadno se nasazuje
Nokia Treasure Tag Mini je mnohem tenší než předchozí verze (nyní pouze 5,85 mm). A je také lehčí. Připevňování přívěsku Treasure Tag Mini k vaším osobním věcem je nyní ještě snadnější - použijte poutko, kroužek na klíče - nebo buďte vynalézaví a vymyslete vlastní způsob uchycení přívěsku Treasure Tag.

Širší kompatibilita
Máte-li telefon s Bluetooth 4.0, pravděpodobně bude umět spolupracovat s Nokia Treasure Tag Mini. Přívěsky Nokia Treasure Tag pracují nejen s telefony řady Lumia, ale nyní přibyla podpora také pro Android. Mějte přehled o předmětech, na kterých vám záleží - bez ohledu na to, jaký máte telefon.

Aplikace pro Treasure Tag
Aplikace Nokia Treasure Tag bývá pravidelně aktualizována, takže vaše přívěsky Treasure Tag jsou vždycky připraveny vám pohlídat vaše věci. Používání nejnovější verze software znamená, že nové funkce Treasure Tag máte k dispozici ihned, jakmile jsou k dispozici.

Specifikace:
- Technologie baterie: Alkalická
- Primární baterie: CR2016 (5000LC)
- Kapacita baterie: 70 mAh
- Napětí baterie: 3 V
- Výměnná baterie: Ano
- Maximální pohotovostní doba: 120 dní

Rozměry a hmotnost (měřeno bez poutka):
- Šířka: 30 mm
- Výška: 30 mm
- Tloušťka: 5,8 mm
- Hmotnost: 6,2 g
- Objem: 5,3 cm3… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 290 Kč