banner

Inzerát byl 17.4.2016 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Brodit držák do auta nastavitelný s microUSB a nabíjením z cig. zapalovače/USB š.62-77 mm, tl. 6-10,

12:06 16.4.2016 | Praha | prohlédnuto 232x

Nastavitelný držák na mobilní telefon s konektorem microUSB v ose telefonu a napájením z cigaretového zapalovač (CL 12V) nebo z USB je určen pro telefon s pouzdrem i bez pouzdra.

Držák je velmi pevný, telefon se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému může být mobilní telefon kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuje na Brodit ProClip.

Vlastnosti držáku:
- šířka: 62-77 mm
- tloušťka: 6-10 mm
-konektor microUSB lze otočit o 180°, je umístěn v ose telefonu
-S nabíjením z cigaretového zapalovače (CL 12V) nebo USB

Materiál:
- Vysoce kvalitní ABS plast

Přednosti:
-Mobilní telefon se v držáku neklepe a nevibruje
-Drží v něm bezpečně, ani při nehodě se nemůže uvolnit a zranit posádku
-Držák má kloub, telefon můžete kdykoliv natočit na výšku nebo na šířku nebo naklopit o 22°
-Montáž na ProClip je jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik za pár minut

Upozornění:
-Ujistěte se, že váš mobilní telefon má microUSB konektor umístěný dole uprostřed (v ose telefonu).
-Jedná se o dvojdílné řešení. K tomuto držáku budete ještě potřebovat ProClip do palubní desky pro váš konkrétní model vozu. Vhodný ProClip si vyberte v "konfigurátoru Brodit":[http://www.sunnysoft.cz/brodit]. Držák na ProClip připevníte čtyřmi samořeznými šrouby, které jsou součástí balení držáku.

Možnosti instalace držáku Brodit do auta, dodávky, autobusu, nákladního auta atd.:

Instalace na klip Brodit ProClip:

Klipy Brodit ProClip jsou chytře navržené klipy z pevné umělé hmoty, které jsou konstruovány tak, aby spolehlivě a velmi pevně držely ve spáře mezi plasty palubní desky. Klip je vždy navržen pro konkrétní model vozu tak, aby šel zasunout (zacvaknout) jednoduše, bez poškození palubky a na bezpečné místo a současně tak, aby nebránil řidiči ve výhledu přes přední sklo. Na klip pak jednoduše přišroubujete držák Brodit. Vše co k tomu budete potřebovat kromě šroubováku je již součástí balení držáku. Vhodný ProClip si vyberte v "konfigurátoru Brodit":[http://www.sunnysoft.cz/brodit].

Instalace na univerzální rameno s přísavkou:

Jedná se o pevná nebo pružná (tzv. husí krk) ramena pro držáky mobilních telefonů a dalších zařízení do aut většinou s přísavkou (podtlakový systém) na přední sklo automobilu. Jejich výhody jsou univerzálnost, cena a běžná dostupnost skladem. Dodáváme je v různých délkách a provedeních. Pro použití s držákem Brodit je potřeba adaptér SH šroubovací (spojení pomocí šroubků) nebo SH samolepící (spojení pomocí přiložené oboustranné samolepicí pásky s vysokou lepivostí).

Instalace na montážní podstavce a ramena Brodit:

Montážní podstavce a ramena umožňují velmi pevné připevnění držáku prakticky kdekoliv. "Montážní podstavce a ramena najdete zde":[http://www.sunnysoft.cz/kategorie/33-prislusenstvi-k-drzakum?prislusenstviDleTypu%5B4%5D=1&prislusenstviDleTypu%5B5%5D=1].

Tipy:
- Potřebujete střídat dva držáky na jednom ProClipu? Nebo chcete držák jednoduše sundávat? Pro oba případy se výborně hodí "MultiMoveClip":[http://www.sunnysoft.cz/zbozi/123PBR-215503/]. Sundání nebo výměna držáku se stane otázkou vteřiny.
- Potřebujete na jeden ProClip umístit dva držáky najednou? Nebo chce mít držák o kousek jinde než umožňuje umístění ProClipu? Vyberte si vhodnou "rozšiřující montážní destičku":[http://www.sunnysoft.cz/kategorie/33-prislusenstvi-k-drzakum?prislusenstviDleTypu%5B3%5D=1]. Pak na jeden ProClip budete moct připevnit vedle držáku na mobilní telefon ještě držák na nápoje nebo na navigaci nebo radiostanici nebo platební terminál atd.

O výrobci Brodit:
Brodit je švédská rodinná firma, která se už tři desítky let specializuje pouze na držáky na mobilní telefony, tablety, odolné terminály, radiostanice, platební terminály a další zařízení do aut. Celá výroba je ve Švédsku.


Máte dotaz? V naší nabídce jste nenašli to, co potřebujete? Pokud jste v naší nabídce nenašli držák, ProClip, rameno, podstavec, rozšiřující destičku atd. který byste potřebovali, obraťte se "na nás":[http://www.sunnysoft.cz/informace/kontakty.html]. Rádi vám poradíme.
… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 490 Kč