banner

Inzerát byl 15.12.2016 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Fitbit Surge, velikost L, černý, rozbaleno, záruka 24měsíců FB501BKL-EU, na splátky od 184 Kč měsíčn

10:31 13.10.2016 | Praha | prohlédnuto 389x

Jedná se o předváděcí zařízení z prodejny. Záruka je 24měsícůFitness hodinky pro každou aktivitu. Buďte fit, analyzujte a zlepšujte své výkony s Fitbit Surge.

Fitbit Surge monitoruje váš každý krok, vzdálenost a spálené kalorie. Snaží se vás motivovat pro každodenní chození, aby i lidé se sedavým zaměstnáním měli dostatečný pohyb. Vše se pak zobrazí na přehledném displeji nebo pomocí aplikace ve vašem telefonu.

GPS měření poskytuje podrobná data o vašich aktivitách.

Při běhu, jízdě na kole či jízdě na bruslích budete vědět ty nejdůležitější informace o aktivitě jako je vzdálenost, rychlost a převýšení. Nahrávat můžete i svůj kruhový trénink, cardio nebo další aktivity. Vše si pak můžete přehledně zobrazit ve vašem telefonu či tabletu v přehledné aplikaci.

Hlídejte svůj tep u náročných aktivit tak i v průběhu dne. Spolehlivé měření tepu na zápěstí vás bude po celý den informovat o vaší kondici a zdraví.

Přečtěte si na hodinkách kdo vám volá, píše, nebo pohodlně ovládejte hudbu. Váš telefon může zůstat v kapse. Surge vše zařídí.

Automaticky zaznamenávání vašeho spánku poskytne po každém probuzení detailní informace o tom jak probíhal Váš odpočinek. Dlouhodobé data pak skvěle poslouží pro dlouhodobé analyzování spánku. Zda máte chodit do postele dříve, nebo si budík nařídit trochu dříve. Pro příjemné probuzení, které nebudí ostatní je skvělá funkce budík pomocí vibrování.

Automatická synchronizace přes bluetooth, zajistí, že vaše data budou ihned v aplikaci ve vašem telefonu. V něm pak můžete všechny statistiky porovnávat. Soupeřit můžete i se svými přáteli pro lepší motivaci.

Fitness hodinky Fitbit Surge vydrží na baterii až 7 dní.Vlastnosti:
- měří kroky, spálené kalorie, srdeční tep, vzdálenost a spánek
- zaznamenávání trasy pomocí GPS
- odolnost proti vodě - Není vhodné používat při plavání
- obvod pásku: 160-198mm
- šířka pásku: 34 mm
- dotykový 1,3" monochromatický LCD displej
- výdrž baterie až 7 dní

Obsah balení: hodinky Fitbit Surge, USB stick pro bezdrátové připojení Fitbit k počítači, nabíjecí USB kabel

Kompatibilní zařízení a stažení aplikace naleznete zde na webu výrobce © Sunnysoft s.r.o.

cena: 4 790 Kč