banner

Inzerát byl 28.12.2015 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Brodit držák do auta na Sony Xperia Z3 bez pouzdra, s nabíjením z cig. zapalovače, rozbaleno 512673

14:36 28.12.2015 | Praha | prohlédnuto 312x

Držák na mobilní telefon Sony Xperia Z3 má vestavěné nabíjení z cigaretového zapalovač (CL 12/24V) a je určen pro telefon bez pouzdra.

Držák je velmi pevný, telefon se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému může
telefon kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuje na Brodit ProClip.

Vlastnosti držáku:
- S nabíjením z cigaretového zapalovače (CL 12/24V)
-Na míru Držák je vyroben přesně na míru telefonu, který se do něj vkládá bez pouzdra.
-Přístup bez omezení Držák je navržen tak, aby neblokoval žádná tlačítka ani konektory

Přednosti:

-Komfort Mobil se v držáku neklepe a nevibruje
-Bezpečnost Drží v něm bezpečně, ani při nehodě se nemůže uvolnit a zranit posádku
-Kloub Držák má kloub, mobil můžete kdykoliv natočit na výšku nebo na šířku nebo naklopit o 22°
-Jednoduchost Montáž na ProClip je jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik za pár minut

Materiál:

-Vysoce kvalitní ABS plastUpozornění: pro instalaci držáku do vozidla doporučujeme klip Brodit ProClip. Viz níže. Brodit ProClip není součástí balení držáku Brodit.Možnosti instalace držáku Brodit do auta, autobusu, dodávky, nákladního auta atd.:

Instalace na klip Brodit ProClip:

Klipy Brodit ProClip jsou chytře navržené klipy z pevné umělé hmoty (ABS plastu), které jsou konstruovány tak, aby spolehlivě a velmi pevně držely ve spáře mezi plasty palubní desky. Klip je vždy navržen pro konkrétní model vozu tak, aby šel zasunout (zacvaknout) jednoduše, bez poškození palubky a na bezpečné místo a současně tak, aby nebránil řidiči ve výhledu přes přední sklo. Na klip pak jednoduše přišroubujete držák Brodit. Vše co k tomu budete potřebovat kromě šroubováku je již součástí balení držáku mobilního telefonu do auta Brodit. Jak objednat klip Brodit ProClip.Instalace na univerzální rameno s přísavkou:

Jedná se o pevná nebo pružná (tzv. husí krk) ramena pro držáky mobilních telefonů a dalších zařízení do aut většinou s přísavkou (podtlakový systém) na přední sklo automobilu. Jejich výhody jsou univerzálnost a běžná dostupnost skladem. Dodáváme je v různých délkách a provedeních. Pro použití s držákem Brodit je potřeba adaptér SH šroubovací (spojení pomocí šroubků) nebo SH samolepicí (spojení pomocí přiložené oboustranné samolepicí pásky s vysokou lepivostí).Možnosti připevnění držáku Brodit na kolo nebo na motorku:

Držáky mobilních telefonů Brodit je možné na řídítka kol a motocyklů připevnit pomocí univerzálních držáků. Vyberte si držák na kolo nebo na motorku, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pro použití s držákem Brodit je potřeba adaptér SH šroubovací (spojení pomocí šroubků) nebo SH samolepící (spojení pomocí přiložené oboustranné samolepicí pásky s vysokou lepivostí).Varianty držáků Brodit:

Většinou je držák mobilních telefonů Brodit ve 3 variantách:

- Držák do auta s nabíjením do CL (tzv. aktivní držák se zapojením napájení do autozapalovače)
- Držák do auta nebo na kolo či motorku bez nabíjení (tzv. pasivní držák s možností připojení externí nabíječky)
- Držák do auta pro pevnou instalaci se skrytým nabíjením vevnitř v palubní desce a Molex konektorem pro externí GPS (tzv. držák pro pevnou instalaci)Další informace:

Další informace o držácích Brodit a vyhledávač vhodné konfigurace Brodit naleznete na našich stránkách www.brodit.cz odkud lze odeslat i zjednodušenou objednávku na komplet Brodit.Speciální řešení na zakázku:

Pokud jste v naší nabídce nenašli držák nebo ProClip na vaše zařízení do vašich vozů, obraťte se na nás. Rádi vám připravíme nabídku na míru. Může se jednat například o držáky pro odolné terminály / PDA nebo držáky pro platební terminály.


… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 190 Kč