banner

Inzerát byl 25.4.2015 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Samsung Galaxy Note4 + Samsung Gear 2 - super akce !!!

22:30 14.4.2015 | Beroun | prohlédnuto 360x

Dobrý den, prodám luxusní set - mobilní telefon Samsung galaxy Note 4 + chytré hodinky Samsung Gear 2 - oboje v černém provedení.
1. Samsung Galaxy Note 4, černá barva, kupován v prosinci 2014 v ČR (operátor O2), tedy žádný dovoz, žádná šedivka. Telefon je v naprosto luxusním stavu, bez jediného škrábance nebo odřeniny - dost si na to dávám pozor.... Jedná se o kopmpletní balení včetně záručního listu - prostě jako z prodejny.
2. Chytré hodinky Samsung Gear 2, rovněž provedení v černé barvě - muselo to ladit k Note 4 :-), hodinky kupovány v lednu 2015, rovněž v ČR, v českém obchodě. Jedná se o naprostou bombu co se týče chytrých hodinek, tento model navíc obsahuje i foťáček a IR port. Hodinky jsou v super stavu, bez škrábance, bez ťukance. Opět prodávám kompletní balení jako z prodejny.

Navíc k tomuto všemu přidávám jako bonus dobíjecí stojánek na telefon - viz foto. A k hodinkám navíc přidám originál Samsung další dobíjecí kolébku.
Jedná se o mimořádný set, který k sobě prostě patří a mysím, že každý, kdo používá Note 4, měl by mít u tohoto hodinky Gear 2.

Preferuji osobní předání a prosím - nepište mi nabídky na výměnu, nebo slevu,apod. - jen mě to zatěžuje, děkuji. V případě seriozního zájemce mohu poslat více foto, příp. můžeme moudře pohovořit o ceně :-) Případně mohu prodat každé zařízení zvlášť...

cena: 21 000 Kč