banner

Inzerát byl 27.12.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Samsung Gear S R7500, černé - rozbaleno, záruka 24 měsíců SM-R7500ZKAXEZ

14:43 18.12.2014 | Praha | prohlédnuto 559x

Navržené s důrazem na eleganci, zakřivený 2" Super AMOLED displej, pružný řemínek a v neposlední řadě vlastní připojení k internetu. Nejnovější chytré hodinky značky Samsung se pohodlně vejdou na zápěstí a překvapí svými širokými možnostmi použití.Samsung Gear S je vybavený 2" zakřiveným Super AMOLED displejem, který poskytuje ideální pozorovací úhly, velikost a tvar, které na ruce nepřekáží. Tyto chytré hodinky dále rozšiřují své komunikační schopnosti. Kromě technologie Bluetooth a Wi-Fi hodinky nabízí 3G modul, díky kterému budete vždy na příjmu, i když svůj telefon necháte mimo dosah. Hodinky jsou nově vybaveny klávesnicí, a tak není problém okamžitě odpovědět na jakoukoli zprávu. V neposlední řadě hodinky umí po vložení SIM karty samy telefonovat a psát SMS zprávy. Hodinky ale samozřejmě nepřišly o schopnost párování s telefonem, a tak je možné přijímat hovory z telefonu jak jste zvyklí z dřívějších modelů. Pro maximální využití všech komunikačních možností Gear S nabízí jednoduchý nástroj pro kontrolu připojení k síti nebo k telefonu, stavu synchronizace a četnosti aktualizací.

Uvnitř chytrých hodinek Samsung Gear S naleznete velmi propracované prostředí, které nabízí snadný přístup ke všem potřebným informacím. O to se stará sestava základních widgetů a notifikací. Mezi zajímavé aplikace hodinek patří turn-by-turn navigace chodců, 24 hodinové zpravodajství nebo okamžitá oznámení ze sociálních sítí.

Hodinky dále disponují GPS modulem. Ten v kombinaci s populárním S Health nebo třeba Nike + Running nabízí perfektního společníka ve fitness a zdraví.

Hodinky mají výměnný řemínek, a tak si každý majitel najde tu pravou barvu přesně pro něj. Samozřejmostí je certifikace IP67, díky které hodinky vydrží půl hodiny pod vodou v hloubce 1 metr a jsou odolné proti prachu.Zařízení je určeno pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.

Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.Technické specifikace:
- Stupeň krytí: IP67
- Velikost SIM karty: Nano-SIM
- Diplej: 2,0", Super AMOLED, 360 x 480 bodů
- Procesor: Dvou-jádrový, 2 x 1,0 GHz
- Paměť: 4 GB, RAM 512 MB
- Operační systém: Tizen
- Konektivita: Wi-Fi: 802.11 b / g / n, A-GPS / Glonass, Bluetooth 4.1, USB 2.0
- Senzory: Akcelerometr, gyroskop, kompas, senzor srdeční frekvence, senzor okolního světla, senzor UV záření, barometr
- Sítě: 900/2100 nebo 850/1900 (3G), 900/1800 a 850/1900 (2G)
- Baterie: 300 mAh, Li-Ion
- Rozměry: 58,1 x 39,9 x 12,5 mm
- Hmotnost: 67 g
- Komunikace: 2G a 3G hovory, kontakty, oznámení, zprávy, e-maily, klávesnicí, ...
- Zdraví a fitness: S Health, Nike + Running
- Média: Hudební přehrávač, galerie
- Další funkce: S Voice, Find My Device, režim úspory energie
… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 9 490 Kč