banner

Inzerát byl 5.12.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám iHealth Edge AM3s snímač denní akvivity a kvality spánku, rozbaleno IH-AM3S

21:58 10.11.2014 | Praha | prohlédnuto 483x

Testovací a předváděcí zařízení. Kompletní příslušenství a záruka 2rokyiHealth Edge AM3s měří fyzickou denní aktivitu a kvalitu spánku.

Sledujte podrobné statistiky vašeho pohybu během dne a délku a kvalitu vašeho spánku. Extrémně přesný akcelerometr sám spolehlivě rozpozná, kdy spíte, jdete nebo máte sportovní aktivitu. Po jejím ukončení automaticky zobrazí dosažené hodnoty. Prostřednictvím Bluetooth Smart 4.0 se naměřené údaje přenesou do aplikace iHealth MyVitals 2 (zdarma pro zařízení iOS a Android), kde můžete sledovat podrobné křivky vašeho denního a nočního životního rytmu. Diskrétní buzení pomocí tichého alarmu.

Hlavní přednosti AM3s:
- Malé rozměry, elegantní kovové prvky
- Vodotěsnost do 50m
- Ovládání bez tlačítka, reaguje na poklep displeje, natočení ruky, změny aktivity, apod.
- Rozezná sportovní aktivity od chůze a spánku (v budoucnu i plavecký styl)
- Po ukončení sportovní aktivity sám automaticky zobrazí dosažené statistiky
- Automatické přepnutí do režimu sledování kvality spánku
- Nabíjení pomocí magnetické podložky

Kam snímač umístit
Můžete ho nosit dvěma způsoby. Buď si iHealth AM3s s pomocí přiloženého zápěstního řemínku umístíte na ruku nebo pomocí zavěšovacího klipsu do pasu. V druhém případě vždy používejte zavěšovací klips. AM3s snímač se automaticky přepne do měření odpovídající jeho konkrétnímu umístění na těle. Na noc si ho dejte na ruku. V balení jsou přiloženy čtyři zápěstní řemínky a jeden zavěšovací klip. Řemínky jsou v barvách: černá, šedivá, oranžová a růžová.

Automatický přenos naměřených hodnot.
iHealth Edge AM3s snímač denní aktivity a kvality spánku využívá k přenosu naměřených údajů do aplikace iHealth MyVitals na Vašem iOS mobilním zařízení nízkoenergetické bezdrátové spojení Bluetooth Smart 4.0. Nemusíte ho tak zapínat nebo vypínat. Sám automaticky přenese naměřené údaje, jakmile zapnete v jeho dosahu aplikaci iHealth MyVitals 2. A přesto vydrží na jediné nabití 5 - 7 dní.Aplikace MyVitals 2.0:
- pro Apple iOS zařízení ke stažení zde
- pro Android ke stažení zde

Kompatibilní zařízení naleznete pod tímto odkazemSoučástí balení jsou řemínky ve čtyřech barvách (černá, šedá, růžová a oranžová), přezka za opasek a pohodlný rukáv pro noční režim


… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 890 Kč