banner

Inzerát byl 20.1.2015 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Redukce Apple Digital AV

19:31 22.10.2014 | Karviná | prohlédnuto 370x

Redukce Apple Digital AV, běžná cena 1.039 Kč!! Jen párkrát použitá, jako nová!

Popis

Prezentace, filmy, fotky a jakýkoli další obsah na obrazovce iPadu 2 nebo iPhonu 4S můžete přenést na ještě větší obrazovku – HD televizi. Digitální AV adaptér Apple přesně zrcadlí to, co vidíte na iPadu 2 nebo iPhonu 4S, takže si všichni v místnosti mohou vychutnat obraz na širokoúhlé televizi, projekčním plátnu nebo jiném displeji kompatibilním s rozhraním HDMI. Digitální AV adaptér Apple podporuje také výstup videa ze zařízení iPad, iPhone 4 a iPod touch (4. generace).

Přehled

Vše na obrazovce přístroje iPad 2 nebo iPhone 4S – aplikace, prezentace, weby a další obsah – můžete pomocí digitálního AV adaptéru Apple zrcadlit na HD televizi nebo displeji kompatibilním s rozhraním HDMI, a to v HD rozlišení až 1080p (filmy se přehrávají v rozlišení až 720p).

Po připojení zařízení iPad, iPhone 4 nebo iPod touch (4. generace) k HD televizi nebo displeji kompatibilnímu s rozhraním HDMI můžete sledovat prezentace a filmy na velké obrazovce v rozlišení až 720p.

Digitální AV adaptér Apple dokáže směrovat digitální zvuk na obrazovky, které jej podporují.

Digitální AV adaptér Apple připojíte 30kolíkovým dokovacím konektorem k zařízení iPad, iPad 2, iPhone 4, iPhone 4S nebo iPod touch (4. generace) a kabelem HDMI (prodáván samostatně) k displeji kompatibilnímu s rozhraním HDMI.

Zatímco je vaše zařízení připojeno k displeji kompatibilnímu s rozhraním HDMI, můžete je prostřednictvím druhého 30kolíkového konektoru AV adaptéru nabíjet a synchronizovat.

Toto příslušenství je kompatibilní s následujícími produkty:

iPhone 4S

iPhone 4

iPod touch 4. generaceiPad

iPad 2

cena: 199 Kč