banner

Inzerát byl 27.2.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám iPhone 5 - 16 GB

15:43 29.11.2013 | Praha | prohlédnuto 531x

!!! Pouze osobní odběr !!! na emaily nereaguju nebudu sedět kvuli vám na internetu nonstop :-D
606 371 284 Jelínek - Záruku dávám 6 měsíců na mou firmu Byl rok pouýíván
Stav baterie - 1 měsíc nová

Prodám iPhone 5 - 16GB
Mobilní telefon - Apple A6 Dual-core 1GHz, dotykový 4" Retina 1136x640, interní paměť 16GB, WiFi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0, 8 Mpx fotoaparát s LED bleskem, GPS, Gyroskop, Akcelerometr, Lightning rozhraní, Sluchátka EarPods
iOS 7

Klíčové vlastnosti

Tenký, elegantní, lehčí a rychlejší
Skvělý grafický výkon, úsporném provedení, které spoří energii baterie
Panoramatické fotografie a natáčení
Displej s velikostí úhlopříčky 4"

Tenký, elegantní a velmi schopný. Je těžké uvěřit, že tak tenký mobilní telefon by mohl nabídnout tolik funkcí. Větší displej, rychlejší čip, nejnovější bezdrátová technologie, 8Mp kamera iSight a další. Vše v krásném hliníkovém těle navrženém a vyrobeném s nebývalou přesností. iPhone 5 je pouhých 7,6 mm tenký a váží jen 112 gramů. To je o 18 procent tenčí a o 20 procent lehčí než iPhone 4S. Jediný způsob jak dosáhnout tohoto designu je díky neúnavnému přehodnocení každého detailu – včetně detailů, které vidět nejsou.

4 palcový Retina displej Větší displej znamená více vidět iPhone 5 má 4-palcový displej. Větší, ale je stejně široký jako iPhone 4S. Větší displej, který vám umožní vidět více z každé webové stránky. Umožňuje více ikon na domovské obrazovce.

Displej není jen větší. Je to větší displej Retina. 326 pixelů na palec, hustata pixelů je tak veliká, že se jednotlivé pixely nedají rozlišit pouhým okem. A stejně ohromující jako Retina displej na iPhone 4S, impozantní 1136×640 px rozlišení. Sytosti barev jsou o 44 procent větší než dříve. Takže s iPhone 5 vidíte vše neuvěřitelně živé a realistické. iPhone 5 vám umožní sledovat širokoúhlé HD video v celé své kráse.

Rychlejší výkon procesoru S novým A6 čipem, je všechno co děláte znatelně rychlejší – až dvakrát rychleji oproti čipu A5. Spouštění aplikací, načítání webových stránek a e-mailových příloh se zobrazuje téměř okamžitě.

Rychlejší grafika A6 čip rovněž nabízí vysoký grafický výkon, který je až dvakrát rychlejší než A5. Vyšší rychlost snímkování pro hladší a více realistické hry.

Ještě lepší výdrž baterie Nejen, že je A6 čip navržen tak, aby byl rychlý, ale je navržen pro práci s iOS 6 extrémně úsporně. Takže i při jeho rychlejším tempu, iPhone 5 má více než dostatek energie aby vydržel po celý den – až 8 hodin při datové p

cena: 10 000 Kč