banner

Inzerát byl 24.8.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Samsung Galaxy S III i9301 Neo, 16GB Pebble Blue, rozbaleno, záruka 24 měsíců GT-I9301MBIETL

11:24 15.8.2014 | Praha | prohlédnuto 369x

Samsung Galaxy S III Value Edition je inovovaná verze kvělého a oblíbeného modelu Galaxy S III.


Samsung Galaxy S III VE je špičkový smartphone, který spojuje překrásný design a extrémní výkon. Jeho kouzlo ovšem především tkví v nových inteligentních funkcích. Telefon můžete snadno ovládat hlasem, zabrání vypnutí displeje, když se na něj uživatel dívá, automaticky rozpozná na fotografiích tváře vašich přátel a další funkce usnadňující používání.

Galaxy SIII VE je stejně jako jeho předchůdce osazen 4,8" Super AMOLED displejem, který disponuje HD rozlišením a nabídne křišťálově čistý obraz z dokonalým vykreslením barev a detailů. Uvnitř se ukrývá stejný výkonný procesor Exynos se čtyřmi jádry, z nichž každé je taktované na 1,4 GHz. Operační paměť se však zvětšila o polovinu na 1,5 GB. Díky tomu má S III VE spoustu výkonu, aby zaručil plynulý a bezproblémový chod nejnovější verze operačního systému Android 4.4 KitKat.


Fotoaparát na zadní straně nabízí rozlišení 8Mpx a je schopný nahrávat Full HD video s možností využití celé řady doprovodných funkcí. Za vyzdvižení zajisté stojí funkce, která automaticky vytvoří 8 sekvenčních záběrů, sami si můžete vybrat, která fotografie je nejlepší. V datové konektivitě nabídne Galaxy S III VE také to nejlepší. Využít můžete nejnovější technologie pro připojení k internetu HSPA+, Wi-Fi nebo pro přenos souborů Bluetooth 4.0 či moderní bezdrátové připojení NFC.
Plný funkcí::

  • S Voice – Ovládání telefonu pomocí hlasových příkazů - řekněte telefonu, aby na chvilku vypnul budík a on vás nechá chvíli ještě spát.


  • Social Tag – Funkce zobrazující statusy vašich přátel přímo při prohlížení fotografií, na kterých je telefon rozpozná.


  • Direct Call – Pokud se rozhodnete při psaní sms, že chcete raději zavolat, stačí přiložit telefon k uchu a Galaxy S III automaticky vytočí číslo.


  • Smart Stay - Zabraňuje vypnutí displeje, když se na něj uživatel dívá.


  • Smart Alert – Funkce, které pozná, když se vzdálíte od telefonu. Po návratu vás vibrací upozorní na zmeškané události.


  • S Beam – Rychlý přenos souborů pomocí bezdrátové technologie NFC.


  • AllShare Play – Sdílení obsahu přes DLNA a Wi-Fi s dalšími zařízeními.


  • Buddy Photo Share – Automatické rozpoznávání tváří Vašich fotografií.


  • AllShare Cast – Přenáší bezdrátově obsah displeje mobilu na velké obrazovce pomocí Wi-Fi.

Technické parametry:
- Procesor: čtyřjádrový Samsung Exynos 4412, 4 x 1,4GHz
- Operační systém: Android™ 4.4 KitKat s grafickou nadstavbou TouchWiz
- Displej: dotykový 4,8" Super AMOLED displej s rozlišením 1 280 x 720 bodů
- Fotoaparát: 8Mpx (3 264 × 2 448), autofocus, BSI snímač, diodový blesk, detekce úsměvu a obličeje, stabilizace obrazu a 2Mpx přední kamera pro videohovory
- Video: natáčení videa ve Full HD (1 920 × 1 080)
- Paměť: Uživatelská paměť 16 GB, RAM 1,5 GB
- Konektivita: Bluetooth 4.0, microUSB, Wi-Fi, GPS, NFC, 3,5 mm audio jack
- Senzory: hallův senzor, akcelerometr, geomagnetický senzor, gyro senzor, světelný senzor, senzor přiblížení, RGB senzor
- Baterie: Li-Ion, 2 100 mAh
- Rozměry: 137 × 71 × 8,6 mm
- Hmotnost: 133 g
- Další funkce:S Voice, Social Tag, Direct Call, Smart Stay, Smart Alert, S Beam, AllShare Play, Buddy Photo Share, AllShare Cast, Pop-up Play, Gmail, Youtube, Google vyhledávání, Facebook, kalendář, kontakty, Google Play atd.… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 5 790 Kč