banner

Inzerát byl 13.10.2014 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Samsung Game Pad EI-GP20HNB - rozbaleno, záruka 24 měsíců EI-GP20HNBEGWW

23:15 15.9.2014 | Praha | prohlédnuto 667x

Obohaťte svůj herní zážitek s vaším Samsung GALAXY zařízením!GamePad promění chytrý telefon nebo tablet Samsung GALAXY v přenosnou, nebo dokonce domácí herní konzoli. Do odolného ocelového rámečku se dá jednoduše vložit mobilní zařízení o velikosti v rozmezí 4" až 6,3". Párování herní konzole s chytrým telefonem probíhá přes Bluetooth (verze 3.0 a vyšší), u zařízení Samsung s operačním systémem Google Android 4.3 (například GALAXY Note 3, GALAXY S4, GALAXY Note II a GALAXY S III) je možné také jednodušší propojení GamePadu pomocí technologie NFC.

Přes HDMI kabel nebo funkci AllShare Screen Mirroring si můžete připojit zařízení také k televizi a vychutnat si zážitek ze hry opravdu ve velkém.

K herní konzoli je určená aplikace Mobile Console, kterou si můžete stáhnout s obchodu Samsung Apps. Ta aktuálně přináší 35 her, které jsou optimalizované přímo pro hraní s konzolí. Počet optimalizovaných her v roce 2014 ještě vzroste. Na konzoli se nachází tlačítko PLAY, které umožňuje rychlé spouštění aplikace Game Console.Aplikace Mobile Console je ke stažení v obchodě Samsung Apps ZDE!Hry, které si zahrajete na Game Padu:
- Závody - Need for Speed™ Most Wanted, Asphalt 8, Airborne, ...
- Střílečky - Modern Combat 4: Zero Hour, ...
- Sportovní hry - Virtua Tennis™ Challenge, ...
- Akční tituly - Gangstar Vegas, ...Vlastnosti:
- Kompatibilita: Plně kompatibilní s OS Android 4.3 Jelly Bean a vyšší, základní kompatibilita již od veze 4.1 Jelly Bean
- Konektivita: Bluetooth veze 3.0 a vyšší, NFC
- Ovládací prvky: D-Pad (8-směrný), 2 analogové joysticky, 4 akční tlačítka, 2 tlačítka spouště, tlačítko pro výběr, tlačítko start, tlačítko PLAY (zařízení Samsung s operačním systémem Android 4.3 nebo vyšším)
- Rozměry: 137,78 x 86,47 x 31,80 mm
- Hmotnost: 195 g
- Baterie: 160 mA, dobíjecí… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 690 Kč