banner

Inzerát byl 9.4.2021 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Scosche StrikeDrive MFi autonabíječka s krouceným Lightning kabelem a USB, I2C24, bez obalu I2C24A r

9:00 3.4.2021 | Praha | prohlédnuto 13x

StrikeDrive USB od americké společnosti Scosche je černá, malá a ultra kompaktní certifikovaná Lightning autonabíječka s jedním volným USB slotem navíc.

Díky této rychlé autonabíječce se stočeným kabelem o délce 91 cm se Vám nemůže stát, že by se Vám telefon se zapnutnou navigací v autě vybíjel. Scosche StrikeDrive USB dobíjí Vaše zařízení 2x 2,4A, což je největší možný proud, kterým jsou momentálně schopny nabíječky napájet jakékoliv zařízení. Optimalizované obvody nabíjení nezpůsobí méně výkonným zařízením žádnou škodu. Autonabíječka má navíc zabudovanou ochranu proti zkratu a přepólování a splňuje tedy všechny zákonné a bezpečnostní normy pro Českou republiku.

Certifikovaný kabel s Lightning konektorem umožňuje nabíjení jak zařízení Apple s Lightning konektorem, tak i zařízení s jakýmkoliv jiným konektorem dle připojeného kabelu do volného USB slotu. Technologické trendy jsou náročné na napájení, ale tato nabíječka těmto trendům bohatě stačí nejen výstupním proudem, ale i svým nízkoprofilovým designem, kterému přikládá firma Scosche také velký význam.

Certifikace: Produkty Scosche Lightning jsou certifikovány stejnými nebo vyššími standardy společnosti Apple a jsou navrženy pro práci se všemi nejnovějšími zařízeními Apple.
Vezměte prosím na vědomí, že na trhu existuje několik necertifikovaných kabelů, které nemusí fungovat správně a můžou i Vaše zařízení poškodit.Technické parametry:
- Typ: autonabíječka
- Vstupní napětí: 12V
- Výstupní napětí: 5 V
- Výstupní proud: 2x 2,4A (12W) © Sunnysoft s.r.o.

cena: 399 Kč