banner

Prodám XGIMI Z6 Polar LED projektor, bazar, záruka 6 měsíců Z6POLAR bazar

9:00 31.12.2020 | Praha | prohlédnuto 20x

Projektor je plně funkční a před prodejem odzkoušený. Jedná se o používaný kus.

XGIMI Z6 Polar zvládá promítat obraz o úhlopříčce až 180" ve FullHD kvalitě. Projektoru to umožňuje nová DLP promítací technologie, která vám dopřeje zážitek jako z kina klidně i ve vaší ložnici. Technologie DLP již nevyužívá klasických lamp pro zobrazení videa, a proto je projektor schopen poskytnout vyšší rozlišení, sytost barev a jas. I životnost LED projektorů je řádově vyšší.

Ukáže vám každý detail
Z6 Polar má nativní rozlišení 1920 x 1080. Obraz je tak 2,25x čistší než u klasických 720p projektorů, které sice přehrají FullHD videa, ale obraz přepočítávají a zmenšují. Tak tomu je u videí v rozlišení 4K. Novinkou je také změna orientace pixelů. Ty již nejsou kosočtverečné, jak tomu bývalo zvykem, ale čtvercové, čímž se také zvýší kvalita rozlišení a zdůrazní se přechod mezi pixely.

Zobrazení

Objektiv se od minulých modelů liší vyšší průhledností, což omezí ztrátu jasu a detailu na průchodu objektivem. Samotné zakončení objektivu je pokryté speciální krycí vrstvou, která odpuzuje prach, chrání proti šmouhám a poškrábání. Nespornou výhodou nového modelu je také vysoká variabilita korekce lichoběžníkového zkreslení. To oceníte hlavně při promítání zboku či zespodu. Obraz je možné polohovat až o 40° vertikálně i horizontálně.

Dokonalý pro sledování sportu

Z6 Polar je vybaven technologií motion compensation. To znamená, že přes speciální algoritmus opravuje rozmazané a roztřesené obrázky, při promítání vysoce dynamických videí. Právě čistota záběrů, i těch dynamických, zaručuje maximální požitek při sledování sportovních utkání nebo hraní videoher. Ke kvalitnímu obrazu patří i kvalitní ozvučení. To můžete zajistit buď připojením projektoru k systému domácího kina nebo přímo ozvučením projektoru vestavěným reproduktorem od značky Harman Kardon.

Inovativní zobrazení
Projektor XGIMI podporuje zobrazovací metodu HDR 10. Vyřeší tak problémy s nízkým kontrastem ve velmi světlých nebo naopak tmavých záběrech a přinese vám širší paletu barev než jiné projektory. Nadstandartní zobrazení barev je zaručeno technologií RGGB. Dále vás jistě potěší, že inovovaná DLP technologie zobrazení snižuje riziko poškození očí (v porovnání se starými projektory), díky rovnoměrnému rozptylu světla po odrazu od stěny / plátna.

Rychlé připojení bez sekání

Projektor má spojení se sítí WiFi, pro přehrávání videí nejen z počítače a dalších zařízení, ale i přímo z internetu. Toto připojení lze učinit jak na 2,4 GHz, tak na frekvenci 5 GHz. Tím se zaručí, že se vám obraz nebude zasekávat. Inovace hardwaru přinesla několik vylepšení, z nichž nejdůležitější je využití grafického čipu Mali T-820, který spolehlivě zpracuje vaše videa.

Vlastnosti:
-Nativní rozlišení 1920x1080px
-Světelný výkon: 700 ANSI lumenů
-Podpora 4K
-2,25x čistší obraz při přehrávání FullHD videí než u bežných 720p projektorů
-Vhodný i pro velice dynamické záběry, například sledování sportovních zápasů nebo hraní videoher
-Výborný kontrast díky HDR 10


Technické parametry:
-Rozměry: 193 x 193 x 48 mm
-Hmotnost: 793 g
-Maximální spotřeba: 65W
-Porty: 1x HDMI (podpora ARC), 2x USB 2.0, 1x 3,5mm audio jack
-Bluetooth: 4.0
-WiFi: Dual-band: 2.4/5G Hz, 802.11a/b/g/n/ac © Sunnysoft s.r.o.

cena: 8 491 Kč