banner

Inzerát byl 24.11.2020 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám GYENNO Smart Spoon lžíce pro osoby s třesem rukou, vrácené zboží GM1004 rozbaleno

9:00 15.11.2019 | Praha | prohlédnuto 194x

Znáte Liftware od Lift Labs?

Méně třesu, méně stresu
Inovativní lžíce GYENNO byla vytvořena speciálně pro lidi s nervovými poruchami způsobujícími nekontrolovaný třes jako je například Parkinsonova choroba. Díky sérii motorků, citlivých čidel a složitých algoritmů, dokáže lžíce absorbovat až 85% třesu a umožní tak stabilizovat lžíci, díky čemuž se může uživatel samostatně najíst.

Maximálně praktické
Materiály využité na výrobu lžíce jsou 100% zdravotně nezávadné. Povrch lžíce tvoří Tritan™, což je silikonový materiál s antibakteriálními účinky a tepelnou odolností. Díky silikonovému provedení se lžíce jednoduše čistí. K nabíjení baterií slouží pouzdro opatřené konektory, do kterého se lžíce vloží. Pouzdro disponuje konektorem pro napájení přes USB.


S použitím nejmodernějších technologií
Lžíce GYENNO spojuje dohromady špičkové, moderní motorky, díky kterým dokáže lžíce udržovat stabilitu i ve velmi náročných podmínkách. Algoritmy, kterými je lžíce ovládána pochází ze systémů bezpilotních letadel. Vývojářská sekce společnosti GYENNO několik let vymýšlela optimální uspořádání vnitřních komponentů, aby vám představila, to nejlepší, co moderní svět dokáže.

Jednoduché použití
Lžíce sama pozná, kdy ji používáte a také se sama dokáže vypnout, aby šetřila energii. Ergonomický tvar zaručuje pohodlný úchop. S celkovou hmotností (130 g) a dlouhou výdrží baterie (až 180 minut provozu) je lžíce GYENOO vhodným pomocníkem pro vaše blízké.


Pro všechny druhy jídla
V základním balení se nachází nástavec lžíce. V současné době je na trhu ještě nástavec tvaru vidličky. Tyto nástavce můžete odejmout a vyměnit. Výměna je jednoduchá a dokáže jí provést každý. Jak lžíce, tak vidlička je vyrobena z nereznoucí ocelí SAE 304.

© Sunnysoft s.r.o.

cena: 4 990 Kč