banner

Inzerát byl 22.11.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Brodit držák do auta na tablet nastavitelný, bez nabíjení, 140-195mm, rozbaleno 511849

9:00 6.9.2019 | Praha | prohlédnuto 80x

Nastavitelný držák na tablet bez nabíjení je určen pro tablet v pouzdru i bez pouzdra.

Držák je velmi pevný, tablet se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému může být tablet kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuje na Brodit konzoli na hlavovou opěrku.

Vlastnosti držáku:
-výška: 140–195 mm
-tloušťka: max 25 mm
-bez nabíjení, pro nabíjení můžete využít vlastní autonabíječku
-první nastavení držáku pro váš tablet je velmi jednoduché
-držák je navržen tak, aby neblokoval žádná tlačítka ani konektory
-pro většinu tabletů s obalem nebo bez obalu do 25mm v nejširším místě
-crash test - držák úspěšně prošel crash testem pri 40km/h při čelním nárazu při hmotnosti tabletu 490g


Přednosti držáků na tablet Brodit:
-Komfort Tablet se v držáku neklepe a nevibruje
-Bezpečnost Drží v něm bezpečně, ani při nehodě se nemůže uvolnit a zranit posádku
-Kloub Držák má kloub, tablet můžete kdykoliv natočit na výšku nebo na šířku nebo naklopit
-Jednoduchost Montáž na konzoli na opěrku hlavy nebo ProClip je jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik za pár minut

Materiál:
- Vysoce kvalitní ABS plast

Upozornění:
-Jedná se o dvojdílné řešení. K tomuto držáku budete ještě potřebovat vhodnou konzoli na hlavovou opěrku nebo ProClip do palubní desky pro váš konkrétní model vozu. Oboje najdete v jednoduchém "konfigurátoru Brodit":[https://www.sunnysoft.cz/brodit]. Tyto dva díly se spolu spojí čtyřmi samořeznými šrouby, které jsou součástí balení držáku.
-ProClipy jsou primárně určeny pro držáky na mobilní telefony, malé tablety a lehkou elektroniku. Pokud budete chtít na ProClip připevnit držák na velký anebo těžký tablet, přesvědčte se, že tablet nebude blokovat důležité ovládací prvky a že ProClip je dostatečně pevně zaklesnut v palubní desce.

Uchycení držáku na tablet na palubní desku pomocí klipu Brodit ProClip:


Uchycení držáku na tablet na opěrku hlavy pomocí Brodit konzole na hlavové opěrky:


Příklad uchycení držáku na tablet na montážním podstavci:

"Montážní podstavce a ramena najdete zde":[https://www.sunnysoft.cz/kategorie/33-prislusenstvi-k-drzakum?prislusenstviDleTypu%5B4%5D=1&prislusenstviDleTypu%5B5%5D=1].

Tip: Pro snadné odepnutí držáku z konzole, ProClipu atd. můžete využít "MultiMoveClip":[https://www.sunnysoft.cz/zbozi/123PBR-215503/]. Sundání a připevnění držáku se stane otázkou vteřiny, držák pak nebude v autě překážet.

Bezpečnost
Držáky Brodit se vyznačují svojí bezpečností, což ověřily crash testy, viz video níže. Na rozdíl od nekvalitních držáků u Broditu nehrozí uvolnění tabletu při nehodě, kdy se z tabletu může stát neřízená střela. Držáky jsou velmi pevné, tablet se v něm neklepe a nevibruje. Držáky mají kloub, díky kterému může být tablet kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku. Držák se upevňuje na konzoli na hlavovou opěrku, na ProClip nebo na montážní podstavce či rameno.
O výrobci Brodit:
Brodit je švédská rodinná firma, která se už tři desítky let specializuje pouze na držáky na mobilní telefony, tablety, odolné terminály, radiostanice, platební terminály a další zařízení do aut. Celá výroba je ve Švédsku.

Máte dotaz? V naší nabídce jste nenašli to, co potřebujete? Pokud jste v naší nabídce nenašli držák, ProClip, rameno, podstavec, rozšiřující destičku atd. který byste potřebovali, obraťte se "na nás":[https://www.sunnysoft.cz/informace/kontakty.html]. Rádi vám poradíme.© Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 290 Kč