banner

Inzerát byl 24.11.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Xiaomi Mi AirDots bezdrátová sluchátka, bílá, rozbaleno 2448212 rozbaleno

9:00 5.9.2019 | Praha | prohlédnuto 103x

Pohodlné nošení
Lehké a pohodlné nošení je vrcholem Redmi AirDots, a to díky přísné redukci hmotnosti jednotlivých sluchátek na pouhých 4,1 g (každé). Nemusíte si dělat starosti s tím, že by vypadly. Výrobci pro vás připravili hned tři modely špuntů do uší, které vám splní vyšší požadavky, například při běhu.

Detailní hudba
Redmi AirDots jsou vybaveny 7,2mm zvukovými měniči, které nejsou příliš přebasovaná a díky tomu si zachovávají detailnost hudby. V tomto provedení Xiaomi nabízí inteligentní technologii redukce šumu. Nemusíte se bát o kvalitu hovoru, sluchátka odstraní okolní hluk, takže druhá strana jasně uslyší váš hlas.

Kompaktní forma
Lehkost se počítá! Kompaktní forma se počítá taky! Každé sluchátko váží pouze 4,1g, což je lehčí než mince. Hladké, kulaté tělo pohodlně drží v uchu i po delší dobu.

Lehké ovládání
Redmi AirDots mají ovládací plochu na každém sluchátku, které vykonává další funkce kromě vypnutí a zapnutí. Jedno stisknutí pozastaví hudbu a dvojité stisknutí tlačítka probudí hlasového asistenta. Tlačítky můžete rovněž přijmout nebo odmítnout hovor.

Vlastnosti:
- Bluetooth 5.0
- až 4 hodiny přehrávání, až 12 hodin s pouzdrem
- nabíjecí pouzdro 350mAh
- zabudovaný mikrofon
- dosah až 10 metrů
- IPX4 odolnost proti vodě
- ovládání na každém sluchátku
- 7,2 mm měnič v každém sluchátku
- ergonomický design

Parametry:
- frekvence 20 - 20 000 Hz
- citlivost 93 dB
- impendace 16 Ω © Sunnysoft s.r.o.

cena: 849 Kč