banner

Inzerát byl 16.1.2020 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám e2 dvojitá autonabíječka USB 2x 2,4A, bez originálního obalu EC242eko

9:00 3.9.2019 | Praha | prohlédnuto 58x

Rychlá autonabíječka od společnosti e2 je jedna z nejmenších a současně nejvýkonějších nabíječek do auta s USB konektorem. Kvalitní měnič nabízí velký výstupní proud dvakrát 2,4A pro rychlé dobíjení telefonu nebo tabletu na cestách. USB konektor je slabě modře podsvícen pro snazší orientaci ve tmě. K nabíječce připojíte svůj nabíjecí kabel od telefonu nebo můžete nabíjecí kabel zakoupit zde v balíčku nebo samostatně v sekci Nabíjecí kabely k telefonům.Autonabíječka je bez originálního obaluKaždý z dvou USB portů má výstupní výkon 12W (2.4A), Nabíječka tedy zvládne nabíjet dva iPady najednou.

Port nabíječky je podsvícený, takže se Vám nemůže stát, že by se Vám ve tmě nepodařilo rychle připojit zařízení, které potřebujete nabíjet. Nabíječka napojí Vaše dvě zařízení každé až 2,4A, takže bude Váš telefon, tablet nebo jiné zařízení rychle nabíjeno. Technologické trendy jsou náročné na napájení, ale tato nabíječka těmto trendům bohatě stačí nejen výstupním proudem, ale i svým nízkoprofilovým designem.

Nabíječka je navržena speciálně pro iOS zařízení (iPod, iPhone a iPad), ale bude spolupracovat také s ostatními smartphony a tablety, přenosnými reproduktory, GPS navigacemi, digitálními fotoaparáty a jinými zařízeními. Optimalizované obvody nabíjení nezpůsobí méně výkonným zařízením žádnou škodu.

Vlastnosti:
- Velmi nízký profil
- Nabíjecí výstupní proud 2x 2,4A při stabilozvaném napětí 5V, (celkový součet nabíjecích proudů je 4,8A)
- Nabíjecí výkon 2x 12W (celkem až 24W)
- Vstupní napětí z auta 10-16V
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 143 Kč