banner

Inzerát byl 2.10.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Huawei Band 3 Pro fitness náramek modrý, rozbaleno 55023009 rozbaleno

9:00 8.6.2019 | Praha | prohlédnuto 76x

Malý kus magie stále po ruce
Plně funkční 0,95' AMOLED barevná dotyková obrazovka přináší ničím nerušený 2,5D displej na tvoje zápěstí. Pohlédni na svoje budoucí já skrze jeho jasný obraz.

Nositelná elektronika, kterou je radost nosit!
Déšť nebo slunce, černá kravata nebo šortky - tohle je kus elektroniky, který je radost nosit. Tenký, stylový, barevný a měkký silikonový pásek s kovovým tělem a ergonomicky navrženým zakřivením zaručí, že ti tvoje tělo a kůže poděkuje, že nosíš právě HUAWEI Band 3 Pro.

Chytřejší sledování tepu
Inovativní hardwarový design využívá infračervené světlo a inteligentní AI, aby ti ukázala precizní data v každou denní dobu díky funkci HUAWEI TruSeen™ 3.0 pro sledování srdečního tepu.

Ovládni svůj spánek
Sledování dat a zobrazovací nástroje vyvinuté v úzké spolupráci s Harvard Medical School CDB centrem ti umožní identifikovat a odstranit šest nejběžnějších problémů se spánkem. Funkce nabízí více než 200 možných řešení a nápadů pro tvůj kvalitnější spánek a snadnější vstávání.

Chytré sledování aktivit a tréninku
Personalizovaná data z tréninků ti nedovolí vypadnout z kondice

Vestavěná GPS a výdrž
Nízká spotřeba energie vestaveného GPS modulu je vyladěná na dlouhé výběhy. Díky tomu budeš vždycky vědět, kde se nacházíš a jak daleko běžíš, až sedm hodin bez přestávky. HUAWEI Band 3 Pro poskytuje vyhodnocení efektů cvičení v reálném čase včetně hodnoty VO2 max.

Plav chytřeji, plav rychleji
Plav jako šampion s inteligentní zpětnou vazbou, která dokáže rozpoznat a vylepšit tvoje tempa v bazénu i na otevřené vodní ploše. S vodotěsným tělem až do 50 metrů, HUAWEI Band 3 Pro nabízí data z plavání jako: spálené kalorie, počet otoček a průměrný SWOLF pro lepší výsledky.

Ovládej svůj život pouhým dotykem
Náramek, který ti pomůže kontrolovat vlastní život dotykem, dokonce i tehdy, když máš zaneprázdněné ruce. Najdi svůj telefon, prohlížej příchozí hovory, nebo je odmítni. Čti si náhledy sms a zpráv nebo ovládej na dálku fotoaparát - to vše pouhým dotykem prstu na tvém zápěstí.
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 290 Kč