banner

Inzerát byl 21.8.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Huawei AH100 chytrá váha bílá, rozbaleno 02452542_rozbaleno

9:00 25.1.2019 | Praha | prohlédnuto 97x

Udelejte něco pro své zdraví

Osobní váha Huawei AH100 je perfektním řešením pro aktivní i začínající sportovce. Získejte maximální přehled o rozložení tělesného tuku nebo svalové hmoty. Nastartujte hubnoucí proces právě teď!
Vyměňte tuk za svalovou hmotu

Tuková tkáň je přibližně 3krát objeměnjší než svalová hmota. To je důvod proč hubení lidé nemusí být nutně lehčí než ti objemnější. I vy to můžete změnit a tato chytrá váha vám k tomu nabízí veškeré předpoklady.

Diagnostika
Prvním krokem ke zlepšení je znát startovací linii. Tu vám váha udá v následujících parametrech: hmotnost, procento tuku, BMI, množství svaloviny, vody, kostní hmoty a proteinů v těle. Dále podíl orgánového tuku a BMR.

Profesionální trenér
U obyčejné váhy to tímto končí. Huawei je však vždy o krok napřed, a proto nabízí mobilní aplikaci, která vám poradí jak uzpůsobit cvičení pro maximální účinnost, a tak abyste necviči nezdravě. Díky statistikám v aplikaci můžete dlouhodobě sledovat své úspěchy.

Pravidelný pomocník
Váha disponuje i dalšími výhodami. Jednou z nich je automatické budění. Díky tomu můžete svou hmotnost měřit každý den ráno a máte tak dokonale přesnou statistiku.

Jak to celé funguje?
Pro co nejpřesnější měření je váha vybavena 4 senzory. Mezi nimi prochazí elektrické signály (technologie bioimpedanční analýzy), mimo jiné i přes vaše tělo. Pomocí složitých algoritmů je váha schopná rozpoznat, jak se vzruch šířil vašim organismem, a tak vám přesně říci složení vašeho těla. Tato metoda je naprosto bezpečná.

Moderní design
Váha je dokonalým prolnutím technologie a elegance. Proto se hodí nejen jako praktický asistent v boji za dokonalou postavu, ale i jako elegantní doplněk vaší ložnice.
Vlastnosti

- Rozměry 300 mm x 300 mm x 28,2 mm
- Rozsah měření 5kg - 150kg
- Přesnost 50g
- Bluetooth 4.1
- LED displej
- Kompatibilní s Android 4.4 a vyšší a s iOS 7.0 a vyšší
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 549 Kč