banner

Inzerát byl 15.7.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Autodiagnostika OBD II scanner, MS300, rozbaleno

9:00 3.10.2018 | Praha | prohlédnuto 175x

Šetří čas a peníze

OBDII MS300 je univerzální autodiagnostika, která umožňuje přístup k diagnostickým chybovým kódům a jejich následnému zobrazení. Záznamy chybových kódů si můžete přečíst kdykoliv a sami. Koupě této autodiagnostiky Vám ušetří peníze, provedení jedné diagnostiky auta v autoservise - kterou jste nyní schopni jednoduše provést sami - mnohdy stojí až 500,- Kč. Navíc můžete díky častějšímu kontrolování lépe předejít velké poruše motoru vozidla, jejíž odstranění by mohlo být velmi nákladné. Máte možnost také odhalit technické závady u ojetého vozidlo předtím, než ho koupíte.


Mnoho funkcí

OBDII MS300 podporuje CAN protokol, takže na ní můžete zkontrolovat většinu aut na trhu. Je schopná vymazat diagnostická chybová hlášení (DTCs) a vyresetovat OBD II status. Dokáže vypnout kontrolku vyzývající ke kontrole motoru (MIL) a určit, na jakou poruchu upozorňuje. Můžete pomocí ní zkontrolovat stav emisí Vašeho auta. U aut, které podporují Mode 9, je také schopná získat identifikační číslo vozidla (VIN).


Malá a univerzální

Autodiagnostiku stačí pouze zapojit jedním kabelem k autu a hned získáte přístup k informacím o autě. MS300 je přesná a spolehlivá. Není ji třeba také bezdrátově připojovat k jinému zařízení - MS300 má jednoduše čitelný dvouřádkový LCD displej, který zobrazí veškeré potřebné informace. Displej je zároveň podsvícený, takže jste schopni autodiagnostiku používat i ve tmě, což se může hodit během delšího nočního přejezdu. Autodiagnostika je velmi malá, bez problému se vejde do dlaně jedné ruky. Nedělejte si starosti ani s nabíjením - MS300 se sama nabíjí při připojení kabelem k autopočítači.


Podělte se s námi v diskusi o Vaše zkušenosti. Jaké vozidlo používáte a jak v něm autodiagnostika funguje? Pomůžete tak při výběru autodiagnostiky dalším zákazníkům.


Vlastnosti:

- Umožňuje zobrazit a smazat chybová hlášení
- Samostatná jednotka - pro fungování nepotřebuje žádné externí zařízení
- Automatické nabíjení přes kabel připojený k palubnímu počítači
- Mnoho funkcí
- Jednoduchá na používání
- Velmi přesná a spolehlivá


Parametry:

- Funguje na vozidlech od roku 1996, které podporují OBDII
- Schopna zobrazit diagnostická chybová hlášení (DTCs) a vypnout kontrolku vyzývající ke kontrole vozidla (MIL)
- Umí zjistit poruchu označovanou kontrolkou MIL
- Na vozidlech od roku 2002, které podporují Mode 9 umí získat identifikační číslo vozidla (VIN)
- Jednoduše čitelný podsvícený dvouřádkový LCD displej
- Dokáže zobrazit nejen obvyklé závady, ale i nevyřešené závady a specifické závady od výrobce
- Nabíjení přes OBII kabel © Sunnysoft s.r.o.

cena: 590 Kč