banner

Inzerát byl 10.10.2018 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Scosche StrikeDrive Smart MFi autonabíječka s Lightning a microUSB konektorem rozbaleno I2MC12A

9:00 1.7.2018 | Praha | prohlédnuto 75x

StrikeDrive Smart od americké společnosti Scosche je černá, malá a ultra kompaktní certifikovaná Lightning a microUSB autonabíječka v jednom.

Díky této rychlé autonabíječce se krouceným kabelem o délce 91 cm se Vám nemůže stát, že by se Vám telefon se zapnutou navigací v autě vybíjel. Scosche StrikeDrive Smart dobíjí Vaše zařízení 2,4A, což je největší možný proud, kterým jsou momentálně schopny nabíječky napájet jakékoliv zařízení. Optimalizované obvody nabíjení nezpůsobí méně výkonným zařízením žádnou škodu. Autonabíječka má navíc zabudovanou ochranu proti zkratu a přepólování a splňuje tedy všechny zákonné a bezpečnostní normy pro Českou republiku.

Certifikovaný kabel s posuvným adaptérem s Lightning a microUSB konektorem umožňuje nabíjení jak zařízení Apple s Lightning konektorem, tak i zařízení s microUSB. Technologické trendy jsou náročné na napájení, ale tato nabíječka těmto trendům bohatě stačí nejen výstupním proudem, ale i svým nízkoprofilovým designem, kterému přikládá firma Scosche také velký význam.

Kompatibilita:
- zařízení s Lightning konektorem
- zařízení s microUSB konektorem

Certifikace: Produkty Scosche Lightning jsou certifikovány stejnými nebo vyššími standardy společnosti Apple a jsou navrženy pro práci se všemi nejnovějšími zařízeními Apple.
Vezměte prosím na vědomí, že na trhu existuje několik necertifikovaných kabelů, které nemusí fungovat správně a můžou i Vaše zařízení poškodit.Technické parametry:
- Typ: autonabíječka
- Vstupní napětí: 12V
- Výstupní napětí: 5 V
- Výstupní proud: 2,4A (12W) © Sunnysoft s.r.o.

cena: 590 Kč