banner

Inzerát byl 8.8.2019 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Feiyu Tech stabilizátor SPG s 3osou stabilizací pro mobilní telefon do 5,5\" a akční kamery,rozbalen

9:00 2.11.2017 | Praha | prohlédnuto 189x

Příslušenství, které přináší nový rozměr natáčení videa vaším telefonem.

Feiyu Tech SPG je stabilizátor vybavený tří osou stabilizací obrazu, která zajistí dokonale plynulá videa pořízená telefonem. Stabilizátor jako jeden z mála podporuje stabilizaci smartphonu ve svislé poloze, což oceníte při natáčení akčních snímků nebo pořizování selfie. Stabilizátor je vyroben s maximální přesností z vysoce pevné hliníkové slitiny, kterou doplňují plastové díly příjemné na omak. Do stabilizátoru jsou vsazeny nejpokročilejší bezkartáčové motory zajišťující maximální přesnost natočení os stabilizátoru.


Stabilizátor SPG se velmi snadno používá, a tak práce s ním bude radostí. Je vybaven jedním tlačítkem, které umožňuje přepínání mezi jednotlivými režimy uzamčení naklápění ve všech osách, nebo například přepnou gimbal do úsporného režimu. Dále na rukojeti najdete joystick určený pro pohodlné a přesné manuálního nastavení sklonu gimbalu. V neposlední řadě komfort zvyšuje i integrovaná Bluetooth spoušť fotoaparátu.


Stabilizátor SPG používá nový a rychlý systém vyvažování. Již není používán systém vyvažování protizávažím, jako například u verze SPG LIVE, ale vyvážení provedete pouze vyvážením těžiště pomocí nastavitelného rychloupínacího klipu.


Díky tomuto novému systému vyvažování lze používat i příslušenství k mobilnímu telefonu, jakými jsou i přídavné objektivy.


Navíc Feiyu Tech SPG stabilizátor je kompatibilní s akčními kamerami např. řady GoPro, aniž by bylo nutné používat jakékoliv rozšiřující moduly.


Feiyu Tech stabilizátor SPG je nyní kompatibilní s novou aplikací Feiyu APP. Tato aplikace vám umožní ovládat přes Bluetooth Feiyu Tech SPG a ovládat tak např. vzdálenou správu kalibrace, aktualizace a nebo obecnou konfiguraci stabilizátoru Feiyu SPG (Joystick, následovat, Pano ...).

Aplikace Feiyu ON pro ovládání stabilizátoru ke stažení:Stabilizátor je napájen jednou vysokokapacitní dobíjecí baterií o kapacitě 3000 mAh. O stavu její nabití informuje dioda na rukojeti. K stabilizátoru je možné ze spodní strany našroubovat stativ, a tak natáčet videa ještě jednodušeji.

Kompatibilita:
- Šířka telefonu ( kamery): 55 - 80 mm
- Váha telefonu (kamery): 110 - 230 g
- iPhone 7 Plus/7/6s Plus/6s/6 Plus/6/SE/5c/5s/5
- Huawei P9/P9 Plus
- Xiaomi Mi 5
- Meizu MX6
- Samsung Note 5/S7
-a ostatní smartphony s danými rozměry, nebo pro sportovní kamery GoPro HERO 2/3/4/5 a podobné

Vlastnosti:
- Úhel záklonu (nahoru / dolů) - 320°
- Úhel náklonu - 320°
- Úhel otáčení - 360°
- Nastavování pomocí aplikace FeiyuTech
- Klip pro snadné nasazení telefonu
- Nový systém vyvážení pomocí nastavení posunutím těžiště
- Telefon lze použít i s přídavnými objektivy
- Kompatibilita: Pro telefony s displejem do 5,5" (iPhone 7 Plus), lze použít i GoPro Hero
- Tři režimy naklápění
- Podpora stabilizace smartphonu ve svislé poloze
- Přepínání jedním tlačítek
- Jednoduché ovládání
- Tlačítko pro bluetooth spoušť
- Ukazatel stavu nabití
- Baterie: 22650
- Vysokokapacitní dobíjecí baterie s výdrží až 8 hodin
- Hmotnost: 350 gramů (bez baterie a zařízení)
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 2 490 Kč