banner

Inzerát byl 10.5.2018 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám ASUS ZenFone 3 Zoom ZE553KL 64GB černý rozbaleno ZE553KL-3A055WW

9:00 13.10.2017 | Praha | prohlédnuto 90x

Telefon byl pouze rozbalen pro vyzkoušení, stav nového. Kompletní balení, včetně průhledného silikonového krytu.

Jemná elegance

Telefon hned na první pohled zaujme důstojností a elegancí, kterou umírněný designe ASUSu ZenFone Zoom S přináší. Ladné, ničím nedestruované, křivky doplněné jemnými linkami v zadní části v místech zaoblení telefonu podtrhují celkový dojem. Duální fotoaparát je spolu s LED přisvícením co nejumírněnější, tak aby nekazil celkový příjemný, umírněný dojem.



Našlapaný výkon

Telefon se může pyšnit neuvěřitelným výkonem přinášeným 8 jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 625 taktovaným na frekvenci 2GHz. Procesor je podporován i grafickým akcelerátorem Adreno 506. Skvělou spolupráci usměrňuje operační systém Android 6.0 - Marshmallow doplněný o ASUS nadstavbu ZenUI.

Celkový hardwarový provoz vděčí za svou plynulost nejen výkonnému procesoru a grafickému akcelerátoru, ale také 4GB operační paměti. Samotný telefon disponuje 64 GB vnitřního úložiště, které je možné rozšířit paměťovou kartou až o 256 GB.



Dokonalé barvy

Displeje OLED byly známy již na konci 80° let, nicméně se neuchytily, protože byla jejich cena vysoká a životnost nízká. Nyní se však zdá, že zastaralé LED displeje vystřídá staronová technologie OLED. Ta nabízí opravdovou černou barvu, protože o podsvícení se starají samotné pixely, nikoliv podsvícení jako takové.

ASUS ZenFone Zoom S disponuje moderní úpravou OLED displeje (Amoled), o úhlopříčce 5,5" a FullHD rozlišení (1920x1080). Displej je díky Amoled technologii schopen nabízet širší pozorovací úhly a díky vysoké svítivosti i dobré pozorovací schopnosti za výrazného světla, např. na slunci. O bezpečí vašeho displeje se stará nejnovější ochranné sklo Gorilla Glass 5.



Pouze ostré fotky

Duální fotoaparát tohoto telefonu drasticky zvedá laťku, kterou jsme do teď znali. První fotoaparát (12 Mpx) disponuje vyšší světelností objektivu fotoaparátu (f/1.7), což zlepšuje fotografie vytvořené za horších světelných podmínek. Objektiv je širokoúhlý a následný senzor Sony IMX362 disponuje jemností pixelů 1,4 µm. A to je teprve půlka fotografických možností ZenFone Zoom S.

Druhý fotoaparát (12 Mpx) s objektivem, jehož ohnisková vzdálenost činí 59 mm, disponuje optickým zoomem (2,3x) i případným digitálním zoomem (12x). Fotoaparát je schopen fotit ve zlomcích vteřiny (0,03 s), tak aby vaše fotografie byla vždy parádně ostrá.

Oba fotoaparáty se dokáží vzájemně suplovat a fungovat společně za vzniku fantastických fotografií. O využití maximálního fotografického výkonu se stará technologie PixelMaster, která dokáže digitálně zlepšit vyvážení bílé, omezit máznutí, zvýšit kvalitu fotografií a podobně.



Velkokapacitní baterie

Využíváte mobilní telefon tak často, že vám přes den ani nevydrží? Je na čase vyzkoušet ZenFone Zoom 3, ten se svou ohromnou baterií o kapacitě 5 Ah vydrží s přehledem i 42 dní v pohotovostním režimu. V případě potřeby může být telefon využit jako powerbanka. Novinkou stran konektoru nejen k nabíjení je využití moderního USB-C.



Čtečka, LTE...

Telefon využívá spousty našlapaných technologií, ale nesmíme zapomenout ani na ty osvědčené. Telefon obsahuje čtečku otisků prstů, technologii DualSIM, anténu pro přijímání LTE signálu a další.
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 8 790 Kč