banner

Inzerát byl 22.1.2018 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Feiyu Tech stabilizátor SPG LIVE s 3osou stabilizací pro mobilní telefon s úhlopříčkou do 5,5\" rozb

9:00 1.9.2017 | Praha | prohlédnuto 49x

Příslušenství, které přináší nový rozměr natáčení videa vaším telefonem.


Feiyu Tech SPG Live je stabilizátor vybavený tří osou stabilizací obrazu, která zajistí dokonale plynulá videa pořízená telefonem. Stabilizátor je vyroben s maximální přesností z vysoce pevné hliníkové slitiny, kterou doplňují plastové díly příjemné na omak. Do stabilizátoru jsou vsazeny nejpokročilejší bezkartáčové motory zajišťující maximální přesnost natočení os stabilizátoru. Funkční design podtrhuje jednoduchost upínání telefonu pomocí rychloupínacího klip.

Stabilizátor SPG Live se velmi snadno používá, a tak práce s ním bude radostí. Je vybaven jedním tlačítkem, které umožňuje přepínání mezi jednotlivými režimy naklápění. Kromě těchto režimů stabilizátor jako jeden z mála podporuje stabilizaci smartphonu ve svislé poloze a což se hodí při natočení akčních snímků nebo pořizování selfie. Další režimy uzamknou naklápění ve všech osách, nebo například přepnou gimbal do úsporného režimu.Stabilizátor je napájen jednou vysokokapacitní dobíjecí baterií o kapacitě 3000 mAh. O stavu její nabití informuje dioda na rukojeti. K stabilizátoru je možné ze spodní strany našroubovat stativ, a tak natáčet videa ještě jednodušeji.

V neposlední řadě je stabilizátor SPG Live vybaven Bluetooth, pomocí kterého je možné ovládat spoušť stisknutím druhého tlačítka vyhrazeného pouze pro tento účel.Vlastnosti:
- Klip pro snadné nasazení telefonu
- Kompatibilita: Pro telefony s displejem do 5,5" (iPhone 7 Plus)
- Tři režimy naklápění
- Podpora stabilizace smartphonu ve svislé poloze
- Přepínání jedním tlačítek
- Jednoduché ovládání
- Tlačítko pro bluetooth spoušť
- Ukazatel stavu nabití
- Vysokokapacitní dobíjecí baterie s výdrží až 8 hodin
- Hmotnost: 355 gramů (bez baterie a zařízení)
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 4 990 Kč